פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

בבקשה תפסיק למחוק את ההודעות שלנו. יש לנו את הזכות להביע את דעתנו על האוניברסיטה שאנו לומדים בה. האוניברסיטה מתאכזרת לסטודנטים ברמות חדשות שאינן מקובלות עלינו ואנו מבקשים להסב את תשומת לב הסטודנטים העתידיים שרוצים ללמוד רפואה בכבוד ולא כמונו. בברכה
מנהל פורום לימודים בהונגריה | 13:09  11/10/15
שלום / din / שם בדוי שאתה משתמש בו, שלום רב ! ראשית, יש דרך מכובדת לרשום דעה על אוניברסיטה, הפוסטים שלך הם פוגעניים ואין להם מקום בפורום אותו אני מנהל! אתה רושם כאן תגובות שמלאות בדברי בלע על המקום בו אני ועוד אלפי סטודנטים ורופאים למדנו! החוויה האישית שלך לא יכולה להקרין על כולנו ובמיוחד לא להוריד את המוטיבציה ומצב הרוח לסטודנטים ולמועמדים ללמוד! אנשים שנכשלים תמיד יחוו דעה שלילית ורקובה. דעות לא מכובדות ומלאות בדברי רשע על המקום שהעניק לנו השכלה - יימחקו מיד ! תרשום לי בבקשה פייסבוק / אמייל או כל דרך ליצור איתך קשר בצורה מכובדת. בברכה ישראל דוד גבאי
סגור