פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.
 
University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

 
דניאל | 00:11  11/02/12
היי חברה זאת מין החלטה מאוחרת כזאתי, החלטתי ללמוד רפואת שיניים בסגד. אני עדיין לומד בבית ספר בכתה י"ב ויש לי כמה שאלות : * האם בדרך כלל נשאר מקומות אם אני ארצה להיבחן במבחן הכניסה של יוני ? * למי שיודע, יש לי את הספרים life the science of biology ו chemistry by mcmurry שניהם במהדורה האחרונה שלהם. האם חומר של שני ספרים אלה מספיקים ללמידת חומר מבחן הכניסה ? * למישהו יש מושג אם יש איזו מכינה שעומדת להתחיל אצל רוני פריד לסגד ? * כמה בגדול עולה המחייה שמה בסגד ? תודה רבה !
אלה וולפמן | 19:03  14/02/12
שלום דניאל, אתה יותר ממוזמן לנסות להיבחן ביוני, אם לא היו מקומות, לא היו בוחנים אותך... בשביל לדעת מה בדיוק דורשים בבחינת הכניסה ואיך ללמוד- אני ממליצה לך לפנות לנציג של האוניברסיטה בארץ, הוא ייתן לך את כל הפרטים ויעזור לך למצוא את הדרך הטובה ביותר בשבילך. המכינה שבסגד התחילה בינואר.. אז זה קצת מאוחר בשבילך, אבל אולי יש לך אופציות אחרות בארץ. מחייה עולה בסביבות 800-1000 דולר בחודש, וזה במידה ואתה לא מתפרע במיוחד. אם יש עוד שאלות, תרגיש חופשי לשלוח!
סגור