פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

שרי גוטמן | 14:05  22/01/12
רציתי לדעת על תנא הקבלה ומהלך הלימודים בפסיכולגיה בהונגריה.
אלה וולפמן | 18:44  22/01/12
שלום שרי, אני מצרפת תגובה שנתן רוני פריד, הנציג של האוניברסיטה ELTE, אין שם ממש מידע על תנאי הקבלה, אלא יותר מידע על האוניברסיטה, בשביל יותר פרטים אני ממליצה בחום להתקשר אליו (המספר רשום בהמשך) ולקבוע איתו פגישה. הפגישה, כמובן, לא מחייבת. מקווה שזה יעזור: שלום רב, אנחנו מייצגים את אוניברסיטת ELTE בבודפשט ללימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון ושני. כיום לומדים 8 ישראלים רק בתוכנית לתואר השני בפסיכולוגיה קלינית. האוניברסיטה ELTE אחת משלושת האוניברסיטאות הגדולות בהונגריה ולפני כ- 10 שנים פתחה את התוכנית בשפה האנגלית. תוכנית הלימודים לתואר ראשון 3 שנים ואילו תואר שני שנתיים. בבודפשט כיום לומדים כ- 450 ישראלים רובם רפואה אך מדובר בקהילה גדולה ופעילה הכוללת אגודת סטודנטים (חפש בפייסבוק ISOH ) פעילות משותפת עם הסוכנות היהודית, בית חב"ד וכו'. לגבי רמת הלימודים אני לא מכיר הרבה מוסדות אירופאים המלמדים בשפה האנגלית אך אין ספק שבארה"ב ואנגליה תמצא מוסדות בעלי רמה גבוה מאד של לימודים אך עלויות בהתאם. למידע נוסף תוכל לקבוע פגישה במשרדינו 09-8858226 בהצלחה רוני
לימודי פסיכולוגיה ניתן ללמוד באונ' ELTE בבודפשט, תנאי קבלה תואר ראשון רלוונטי ובחינת כניסה הכוללת קריאת מאמר בתחום הפסיכולוגיה הקלינית ומבחן בע"פ על המאמר. למידע נוסף: 09-8858226 או 057-4450445 רוני פריד
סגור