פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

אתי מחלוף | 17:13  09/10/11
שלום שמי אתי מחלוף , ויש לי קמה שאלות , אני בת 18 ואני לא יכולה לעשות את צה"ל , אז חשבתי לבוא ללמוד רפואה בהונגריה כי אני מרגישה שיש לי את הפוטונציאל לזה וכי אני לא חושבת שאני יכולה לקבל 740 בפסיכומטרי , ההיתי רוצה לדעת מהם תנאי הקבלה כי אם זה קשור לכסף אז זה הכי לא הבעיה ועוד משהו קטן , חברה שלי קוראים לה מזל והיא מאוד מתעניינת גם , כמה עולה שכר דירה לשתי שותפות ?
אתי שלום, בשלושת האונ' המובילות בהונגריה בודפשט, סגד ופייץ יש בחינות כניסה מסננות וקשות! הבחינות כניסה מתקיימות בחודשי מרץ, מאי ויוני המבחנים מתמקדים ב-4 נושאים: ביולוגיה, כימיה, אנטומיה ואנגלית כללית המבחן מחולק למבחן בין 100 שאלות אמריקאיות ומבחן בע"פ. על מנת לקבל מידע מקיף ומלא יש לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחיבות ועלות. אנו הנציגים בלעדיים של האונ' ההונגריות הנ"ל בישראל ותפקידנו לתת מידע בחינם ללא התחייבות לכל המבקש בדבר. בהצלחה רוני
סגור