פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

יובל | 17:23  11/11/10
שלום ! שמי יובל אני מקיבוץ הגושרים ואני החלטתי שאני מתחיל ללמוד רפואה בהונגריה והשאלה שלי היא קצת שונה מאחר וההיתי רוצה לשמוע בעיקר על הפן החברתי בהשוואה בין סגד לבודפשט . אני בחור שקט בעל כישורים חברתיים נמוכים , אין לי כמעט חברים אבל לא ההיתי רוצה להרגיש יותר ממה שאני בחברה אז מה שאני שואל זה האם החברה שם סובלנית ? האם אנשים עוזרים אחד לשני ? תודה
אלה וולפמן | 15:04  12/11/10
היי יובל, מבחינת השוואה אני לא אוכל לעזור לך יותר מדי... אני אשמח לשתף אותך במספר פרטים על חיי החברה בסגד. סגד היא סוג של קיבוץ - לטוב ולרע, כולם יודעים על כולם וכולם עוזרים לכולם. הקהילה הישראלית היא מאוד מצומצמת ומאוד תומכת, ברמת העיקרון אם תבחר להיות מנותק מכולם, אתה תצליח, פשוט יהיה לך קצת משעמם. סגד היא עיר קטנה שמעבר ללימודים אין הרבה מקומות בילוי אז חיי החברה הם בעיקר מפגשים ביתיים. אני מוצאת את זה נחמד מאוד. אם יש שאלות יותר דקדקניות אתה מוזמן לשאול
סגור