פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

אני דיי לחוץ בזמן, ואני מאוד אשמח אפ אתם תוכלו להמליץ לי על מקומות שבהם יש מכינות טובות ללימודי רפואה באירופה (בארצות ששם הלימודים באנגלית). אני מחפש מקום שיעביר לי את התוכן טוב, ויכין אותי ללימודים ויעזור לי בתהלקבל למוסד ולבחור אותו... תודה על תשומת לבכם
אלה וולפמן | 18:38  17/02/10
היי בועז, מבחינת הונגריה - אני לא יודעת לתת תשובה מעבר... כמעט לכל אוניברסיטה יש את המכינה שלה והמכינה היא באנגלית. הבעיה היא שהן כבר התחילו. אם אתה מחפש פתרון כלשהו, מומלץ לפנות לרוני פריד והוא ישמח לתת לך תשובה. המבפר של המשרד שלו - 09-8858226 כמו כן יש גם מכינה בארץ אבל אני לא יודעת מה הזמנים שלה. הנה לינק אליה שמצאתי בפרסומת בפורום הזה - http://www.glimudim.co.il/globaleducation/institute.asp?countryId=18&facId=12&degId=3&instId=162 ואם אין לך זמן למכינה ואתה עדיין רוצה לנסות להתקבל לשנה הבאה, אתה שוב מוזמן לדבר עם רוני פריד והוא ייתן לך את החומר הנדרש לבחינות הקבלה ואז אתה יכול לנסות ללמוד לבד. מכינה זה דבר נחמד במבחינת רמת ההכנה לשנה הראשונה, אבל היא לא חובה. אם יש עוד שאלות, אני אשמח לענות
סגור