פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

שלום, אני מעוניין לעשות את התואר הראשון שלי בהנדסה אזרחית באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה בבריטניה. במהלך החיפושים שלי באינטרנט לגבי התואר התחלתי להתעניין במכינה של INTO London שמציעה קורס של 9 חודשיים להנדסה אזרחית. לאחר הסיום של הקורס, לפי מה שהבנתי, אפשר להיכנס לאחד מהאוניברסיטאות במדינה עם הציון הסופי שקיבלת בה. במקום עם ציונח הבגרות. יש פה אולי מישהו שעשה את המכינה הזאת של INTO? והאם אפשר לקבל קצת יותר אינפורמציה עליה? תודה מראש, מורן
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 15:29  22/06/17
היי מורן , כאשר נרשמים לאחד מהקורסים של INTO יש לקחת בחשבון כי לאחר מכן ניתן להמשיך לתואר רק עם אוניברסיטאות מסוימות , הרשימה המלאה באתר של INTO הקורסים האלו הינם קורסים כללים כלומר רק נוגעים בתחומים המקושרים , כאשר מרבית הלימודים מתמקדים בלימודי אנגלית (בהתאם לתחום) קורס של 9 חודשים הוא מעל 17 אלף פאוד , אם המטרה היא פשוט לא לשפר בגרויות זה לא בהכרח הפיתרון משום שבקורסים האלו מראש אנו מגבילים את מקום הלימוד העתידי מקווה שזה עוזר לין
תודה רבה על העזרה, אכן המחיר יקר ותנאי הקבלה הם דומים לתנאי הקבלה לממסד שמכינים אותך אליו(מוזר), השאלה האם אוכל ל"קפוץ" ולהתחיל ישר לימודים תואר ראשון ולא אזדקק לסוג כזה של מכינה? ( האנגלית שלי ברמה טובה מאד).
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 10:13  04/07/17
היי דן , אם יש בידך בגרות , אין שום סיבה לא להגיש מועמדות ישירה ללימודים באוניברסיטה בלא מכינה ההרשמה לתואר ראשון תפתח בראשון לספט , ההרשמה היא דרך ארגון הUCAS ולא ישירות דרך הואניברסיטה , ניתן להגיש מומעדות לעד 5 אוניברסיטאות כל שנה , כאשר לא ניתן להגיש לקיימבריג' ואוקספורד באותה השנה (ניתן לבחור באחד מתוכם בלבד) אם יש לך שאלות נוספות , או אם תרצה לקבוע פגישת יעוץ , תוכל ליצור איתי קשר באופן ישיר educationlynne@gmail.com
סגור