פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

בוקר אור, אני מאוד מעוניין לגור בבריטניה למשך תקופה של חצי שנה-שנה, אבל אני מעדיף ללמוד משהו בנוסף, כי עבודה יהיה קשה למצוא בבריטניה (או שאני טועה?), לא משנה לי כל כך מה ואיפה (לונדון יקרה, אז עדיף למשל אפילו בעיר אחרת), המטרה העיקרית שלי היא לגור שם למשך חצי שנה-שנה בדירה לבד (זה תמיד מבגר וכיף לגור לבד, להכיר אנשים ולראות את המדינה והחיים בה). בנוסף יש לי זכות לקבלת דרכון אירופאי - נולדתי ברומניה אבל לא הוצאתי דרכון עדיין, אולי זה יעזור. אשמח לקבל רעיונות על תחום לימודים שיימשך שנה או חצי שנה (אפילו חקלאות למשל או דבר עם דרישות קבלה נמוכות ושכר לימודים נמוך או מסובסד וכמובן עיר או מקום לגור בו, התחלות קשות, אבל מתמודדים. אין בעיה אפילו מבחינתי להתקבל לתואר שאמור להמשך שנתיים-שלוש ולעזוב אחרי שנה או חצי שנה. תודה רבה, ימים טובים דורון
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 19:37  20/02/17
שלום דורון , ישנם סוגים שונים ומאוד מגוונים של לימודים האפשריים בקורסים קצרים , שפה למשל נפוץ מאוד אבל יש צורך להתמקד בתחום הרצוי דרכון אירופאי אומר שאין צורך בויזת לימודים בשלב זה , אבל עם זאת זה לא משנה דבר בשכר הלימוד אין לימודים מסובסדים בבריטניה
היי דורון, אני מחפש לעשות משהו מאד דומה. זה המייל שלי: lgboim@gmail.com. בוא נדבר :) בהצלחה לנו והכל.
סגור