פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

הי, אני סטודנטית לתואר שני בביולוגיה ורוצה להתחיל ללמוד רפואה מתעניינת בתוכנית 4 שנתית אשמח להכוונה, מאיפה מתחילים ומה יש לעשות כדי להתחיל תהליך קבלה ללימודי רפואה בבריטניה? תודה נועם
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 12:24  18/09/16
תודה על פנייתך. אני מצרפת לכאן לינק של רשימת האוניברסיטאות המציעות לימודי רפואה 4 שנתיים לבוגרי תואר ראשון http://www.medschools.ac.uk/Students/Courses/Pages/Graduate.aspx לכל בית ספר יש דרישות קבלה שונות מבחינת רף ציונים אך המינימום הנדרש הוא תואר ראשון בממצוע של 85 ומעלה , מבחן הIELTS מבחן באנגלית במינמום 7 יש צורך במכתבי המלצה , לפחות שניים , כאשר אחד מהם חייב להיות אקדמאי את ציוני התואר ואישור התואר יש לצרף להרשמה בתרגום לאנגלית בדרך כלל אוניברסיטאות יכולות להנפיק לך את הכל באנגלית עם חתימות אך אם לא , יש צורך בתרגום ואישור נוטריוני ההרשמה נפתחת כל שנה ב1 לספטמבר , עבור שנת הלימודים הבאה , כל אוניברסטה סוגרת את ההרשמה על פי בחירתה , כאשר הסטנדר הוא ה15 לינואר. את מבחן הIELTS אין לעשות כבר מעכשו הוא תקף רק לשנתיים אז כשתהיי קרובה יותר למועד ההרשמה תוכלי לגשת לבחינה אני ממליצה לעבור על כל בתי הספר ברשימה ולבחור את ה 5 מוסדות אשר מתאימים לך ביותר , הן מבחינת דרישות והן מבחינת שכר לימוד (יש לציין שאין מלגות ללימודי רפואה בבריטניה כך שהשיקול של שכר לימוד הוא חשוב) אם יש לך שאלות נוספות אל תהססי לפנות אלי educationlynne@gmail.com
סגור