פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אביטל | 13:20  10/02/16
שלום, אני מעוניינת להתחיל לימודי תואר ראשון בבריטניה בעוד כשנה וחצי. אני עוד בשלבים התחלתיים של התהליך, במובן שעוד לא החלטתי סופית מה אני רוצה ללמוד ובאיזה אוניברסיטה. אבל נורא מדאיג אותי העלויות של תואר ומחייה בבריטניה. בלי מלגה משמעותית אני לא אוכל לממן את עצמי ולהצליח לשלם את שכר הלימוד. לצערי אני לא מוצאת הרבה מלגות שרלוונטיות לתואר ראשון. בנוסף יש לי רק אזרחות ישראלית אז אני לא כשירה למלגות מארצות הEU. באתר של הbritish council website לא מצאתי הרבה מלגות לתואר ראשון ואני לא יודעת איפה עוד לחפש. היכן אוכל למצוא מלגות משמעותיות לתואר ראשון? תודה מראש
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 14:56  16/02/16
שלום אביטל , למצוא מלגות לתואר ראשון בבריטניה זה כמעט בלתי אפשרי , מה שנמצא באתר המועצה הבריטית הם המלגות היחידות הידועות המתאימות לישראלים , וגם כפי שראית רובם לא מופנים לתואר ראשון. מימון ללימודי תואר ראשון בבריטניה הוא בדרך כלל פרטי (כסף אישי או לחלופין הלוואה מהבנק) אם יש לך שאלות נוספות תוכלי לפנות אלי באופן ישיר educationlynne@gmail.com
סגור