פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין שלום, אני סטודנטית לביולוגיה באוניברסיטת ת"א ורוצה מאוד ללמוד רפואה לאחר סיום התואר. יש המון מידע באינטרנט, חלקו סותר, אשמח אם תוכלי לעשות לי קצת סדר ולהגיד לי: 1. מהם תנאי הקבלה? 2. אילו מבחנים נוספים אני צריכה לעשות? 3. מה הציונים הדרושים בתואר ובמבחנים הנוספים? 4. באילו אוניברסיטאות יש את המסלול ה4 שנתי? 5. האם אני צריכה להוציא אשרה מיוחדת או מסמכים כלשהם? 6. מהו סדר הקבלה? כלומר, אם אני רוצה להתחיל ללמוד בשנת 2017/2018 מתי אצטרך להירשם, לעשות את המבחנים וכו'. תודה רבה!
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 17:42  05/10/15
תודה על פנייתך. אני מצרפת לכאן לינק של רשימת האוניברסיטאות המציעות לימודי רפואה 4 שנתיים לבוגרי תואר ראשון http://www.medschools.ac.uk/Students/Courses/Pages/Graduate.aspx לכל בית ספר יש דרישות קבלה שונות מבחינת רף ציונים אך המינימום הנדרש הוא תואר ראשון בממצוע של 85 ומעלה , מבחן הIELTS מבחן באנגלית במינמום 7 יש צורך במכתבי המלצה , לפחות שניים , כאשר אחד מהם חייב להיות אקדמאי את ציוני התואר ואישור התואר יש לצרף להרשמה בתרגום לאנגלית בדרך כלל אוניברסיטאות יכולות להנפיק לך את הכל באנגלית עם חתימות אך אם לא , יש צורך בתרגום ואישור נוטריוני ההרשמה נפתחת כל שנה ב1 לספטמבר , עבור שנת הלימודים הבאה , כל אוניברסטה סוגרת את ההרשמה על פי בחירתה , כאשר הסטנדר הוא ה15 לינואר. את מבחן הIELTS אין לעשות כבר מעכשו הוא תקף רק לשנתיים אז כשתהיי קרובה יותר למועד ההרשמה תוכלי לגשת לבחינה אני ממליצה לעבור על כל בתי הספר ברשימה ולבחור את ה 5 מוסדות אשר מתאימים לך ביותר , הן מבחינת דרישות והן מבחינת שכר לימוד (יש לציין שאין מלגות ללימודי רפואה בבריטניה כך שהשיקול של שכר לימוד הוא חשוב) אם יש לך שאלות נוספות אל תהססי לפנות אלי educationlynne@gmail.com
קודם כל, תודה רבה על התשובה המפורטת! ההרשמה מתחילה ב1/9 ותקפה לשנת הלימודים שאחריה, כלומר אני אגיש את הטופס בשנת לימודי האחרונה לתואר, זאת אומרת שלא יהיה לי עדיין את גיליון הציונים המלא. זאת בעיה? יש אפשרות לצרף את גיליון הציונים הנוכחי ולאחר מכן לשלוח את גיליון הציונים המלא?
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 13:07  16/10/15
שלום שוב שני , גליון ציונים של אמצע הלימודים איננו רלוונטי , אך תוכלי להגיש את הציונים שיהיו לך עד רגע ההרשמה , ולעדכן בהמשך. אם האוניברסיטה מעונינת בך היא תחכה לציונים הסופים בכדי לתת קבלה סופית ללימודים לין
סגור