פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לאה | 09:18  14/06/15
שלום רב, אשמח לדעת מהי סקלת הציונים להמרה מאנגליה לישראל, פחות או יותר. סיימתי תואר שני בלונדון סקול אוף אקונומיקס ואני רוצה לדעת לאיזה ציון פחות או יותר זה שווה ערך בארץ. תודה רבה, לאה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 18:23  15/06/15
שלום לאה זוהי סקאלת הציונים בבריטניה First-Class Honours (First or 1st) (70% and above) (OPEN UNIVERSITY 85%+) Upper Second-Class Honours (2:1, 2.i) (60-70%) (OPEN UNIVERSITY 70-85%) Lower Second-Class Honours (2:2, 2.ii) (50-60%) (OPEN UNIVERSITY 55-70%) Third-Class Honours (Third or 3rd) (40-50%) (OPEN UNIVERSITY 40-55%) Ordinary degree (pass) (OPEN UNIVERSITY AWARDED AT 300 CATS POINTS) Fail (no degree is awarded) Unclassified (some degrees aren't classified eg medicine or masters degree) מקווה שזה עוזר לין
גד | 20:56  14/07/15
שלום לין, תודה על התגובה, לי יש את אותה שאלה ולא לגמרי הבנתי את התשובה שלך. אם קיבלתי באנגליה pass/merit/distinction, לאיזה ציון או תיאור זה מקביל בארץ? האם אחד מהם אפשר לתרגם כ"הצטיינות" או "הצטיינות יתרה"? כמו כן, נדמה לי שענית לגבי הסולם לתואר ראשון ולא לתואר שני.. תודה רבה! גד
סגור