פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

טניה | 00:59  21/05/15
שלום , אני מעוניינת ללמוד באוניברסיטה באנגליה לתואר ראשון . יש לי שני A levels ,אין לי 0 levels לאיזה אוניברסיטאות ניתן להתקבל ? תודה , טניה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 11:00  21/05/15
שלום טניה מה את רוצה ללמוד? והיכן ? מה הציונים שלך? למדת כאן בארץ או בחו"ל ? לא ניתן לענות על שאלה כל כך כללית בלא פרטים ... תודה לין
טניה | 14:58  21/05/15
למדתי באופן אקסטרני לבגרות הבריטית :A LEVELS יש לי שני A LEVELS ,אין לי GCSE בכלל ,רק A LEVELS. אני רוצה ללמוד באנגליה ,הייתי מעדיפה בלונדון ,אבל זה לא קריטי , אפשרי גם מקום אחר ,אם אין שם אונ' שמקבלת עם שניים , אני לא יודעת אם צריך גם GCSE ,או לא , אם צריך A LEVEL ,נוס ף או לא , לכן אם יש אונ' שמקבלת עם שני A LEVEL ,בלי צור ך ב GCSE ,או בA LEVEL ,נוסף הייתי שמחה על כך , גם אם היא לא בלונדון . אם יש בלונדון אז מה טוב . הייתי רוצה ללמד לימודי תאטרון לתואר ראשון . הציונים שלי הם A ו C . המקצועות שלמדתי היו:BIBLICAL HEBREW , ו MODERN HEBREW .
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 12:05  02/06/15
טניה אני מתנצלת בעיכוב בתגובה אליך אני ממליצה להכנס לאתר של ucas האחריאים לרישום לתואר ראשון , ולבדוק על פי לימודי תאטרון מה המסלול שהכי יתאים לך על פי הציונים בכל מקרה הרשמה תפתח ב1 לספטמבר , ובמהלך חודש ספטמבר תוכלי להשתתף בסדנאות להרשמה ללימודים למידע נוסף ולשאלות נוספות את יכולה לפנות אלי באופן פרטי educationlynne@gmail.com
סגור