פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

יעל | 16:20  18/10/14
שלום, אני רוצה להגיש מועמדות לתואר שני ב-Imperial college, ראיתי שמבחינת הקבלה ללימודים, ניתן לגשת ל-TOFEL או ל-IELTS. לא לגמרי ברור לי מה ההבדל ומה עדיף, על סמך מה מחליטים? האם ניתן להגיש מועמדות ללימודים ורק במועד מאוחר יותר לעדכן/לצרף ציוני מבחנים? מעין קבלה על תנאי? באתר של Imperial ובהנחיות הגשה לא מציינים זאת. האם ניתן לגשת למבחנים מבלי לעשות קורס? ובנושא אחר - האם ישנם מפגשים מרוכזים בנושאי מלגות לימודים או איזשהו מוקד מידע המרכז את הידע בנושא מלגות לימודים לישראלים בבריטניה? תודה!
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 18:34  19/10/14
שלום יעל , ללימודים בבריטניה עדיף לגשת למבחן IELTS זהו המבחן הבריטי לקביעת רמת ידע באנגלית. את יכולה לגשת גם למבחן הTOFEL אבל המבחן פחות מוכר במוסדות בריטים. ההכנה לבמחן הוא עינין אינדיווידואלי ישנם נבחנים אשר לא לומדים בכלל, ישנם כאלו אשר כן לומדים בין אם זה דרך קורס הכנה ובין אם זה באופן אצמעי , אני ממליצה לך לבדוק את מבחן הדוגמה המופיע באתר הרישמי של המבחן ולראות איך את מרגישה אם זה על פי כך תוכלי לחהליט אם יש לך צורך בקורס או לא. את יכולה להתחיל את תהליך ההרשמה ללימדוים גם בלא הציונים אבל רצוי שיהיה לך תאריך מבחן אילו את רשומה ולהגיש את הציונים בשלב מאוחר יותר מפגשים לישראלים רק על מלגות ללימודים בבריטניה אין , אבל אני עורך סדנאות הכנה למילוי טפסים ואני גם נוגעת בעינין המלגות בסדנאות , מלבד זאת תוכלי להתדעכן דרך האתר של המועצה הבריטית בישראל על כל המלגות המוצעות לסטודנטים ישראלים. לין
סגור