פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

erez | 08:46  11/09/14
אהלן, יש לי אזרחות הולנדית ואני מעוניין לקבל פרטים על תואר ראשון במשפטים באנגליה. שכ"ל, תנאי קבלה, עלות מחייה. תודה מראש, ארז.
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 18:33  28/09/14
שלום ארז לימודי תואר ראשון כמו כל הלימודים בבריטניה אם אינם בעלי שכר לימוד ותנאי קבלה מאוחדים לכלל האוניברסיטאות שכר הלימוד נע בין 8000 פאונד לשנה לבין 25 אלף פאונד בשנה תלוי האוניברסיטה ותלוי המסלול. אין מלגות לתואר ראשון בבריטניה. תנאי קבלה לתואר ראשון במשפטים גם הם משתנים מאוניברסיטה לאוניברסיטה באופן גורף יש צורך בבגרות מלאה בציוני 80 ומעלה ובמחבן ה IELTS בציון 6.5 ומעלה לחלק מהאונבירסיטאות יש גם מבחן כניסה במשפטים מבחן ה LNAT ההרשמה ללימודים נפתחה בראשון לספטמבר , לקיימבריג ואוקספורד ההרשמה נסגרת ב 15 לאוטובר , לשאר האוניברסיטאות ניתן בדרך כלל להרשם עד ינואר. ההרשמה ללימודים מתבצעת דרך אירגון ה UCAS ולא באופן ישיר מול האוניברסיטאות ניתן להרשם לעד 5 אוניברסיטאות בשנה כאשר ההגבלה היחידה היא שלא ניתן להרשם לקיימבריג ואוקספורד באותה שנה אקדמאית. ב10 לאוקטובר אני מעבירה סדנאת UCAS אם תרצה להרשם אליה אתה מוזמן לפנות אלי במייל educationlynne@gmail.com לין
סגור