פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

הי לין, אני בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובמשפטים. פסיכולוגיה מהמרכז הבינתחומי ומשפטים ממכללת נתניה. אני עו"ד שעשתה הסבה לפסיכולוגיה וסיימתי תואר ראשון. אני מתענינת בלימודי תואר שני בקלינית מסלול ישיר לדוקטורט באנגלית ולא יודעת מאיפה להתחיל לברר לבדוק לחשוב על זה... אאודה על עזרתך.
לימודים בבריטניה | 18:32  07/08/14
שלום ליטל פסיכולוגיה קלינת בבריטניה היא בעיתית מאוד לסטודנטים בין לאומיים , וכמעט בלתי אפשרי להתקבל לאף תוכנית. בשלב הראשוני ביותר יש לאשר את התואר שלך דרך איגוד הפסיכולוגים בבריטניה , לאחר מכן לחפש תוכנית לימודים ולנסות להתקבל , אבל זה באמת כמעט ובלתי אפשרי , אם יש תחום אחר בפסיכולוגיה שמענין אותך מלבד קלינית , יהיה הרבה יותר קל לנסות להתקבל. כידוע לי המקום באירופה ללימודי פסיכולוגיה קלינית גם לסטודנטים זרים הוא בגרמניה , למרות שהלימודים מתקיימים בגרמנית.... בכל מקרה אם יש לך עוד שאלות אשמח לעזור educationlynne@gmail.com
היי ליטל, שמי שרון, אני יודעת שעבר זמן רב מאז כתבת פה בפורום, אבל הייתי שמחה אם תוכלי לשתף אותי במידע לגביי המסלול שעברת בסוף. גם אני מעוניינת בלימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית בלונדון ומחפשת קצה חוט להתחיל ממנו.. המייל שלי- topaz_sharon@hotmail.com תודה רבה!
סגור