פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

יאיר | 09:22  20/05/14
היי לין, התקבלתי לתואר שני ב-LSE. אני מגיע עם אשתי, עם ילד ועוד אחד בדרך. כדי שנוכל לפרנס את עצמנו נרשמתי לתכנית של Part Time, כלומר במקום ללמוד את התואר בשנה אחת (4 Units) אני אעשה אותו בשנתיים (2 Units כל שנה), וכך אוכל לעבוד תוך כדי. אני עכשיו חושש שלא יתנו לי ויזה, כי כתוב שצריך להיות סטודנט Full Time. מה נראה לך? יש לי סיכוי?
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 13:24  20/05/14
שלום יאיר בדרך כלל בכדי לקבל ויזת סטודנט TEIR 4 יש צורך לקבל מכתב CAS המציין שהסטודנט רשום ללימודים מלאים - קשה לענות באופן כללי אם רשויות ההגירה יאשרו או לא יאשרו ויזות משום שהשיקולים שלהם לא תמיד מפורסמים .... בכל מקרה בין אם אתה תלמד במסגרת של לימודים מלאים או חלקים ויזת הסטודנט מאשרת אך ורק 21 שעות שבועוית של עבודה - קצת פחות מחצי משרה. הייתי ממליצה ליצור קשר עם LSA עם מחלקת הסטונטים הבין לאומיים ולהתייעץ איתם על עינין הויזה בדרך כלל יש להם מידע עדכני אם יש לך עוד שאלות אשמח לנסות לעזור educationlynne@gmail.com
יועץ | 08:53  21/05/14
ויזה לא ניתנת ללימודי part time. הלימודים (full time) אינם כוללים הרבה שעות פרונטליות, בד״כ 4-8 בשבוע, כך שעדיין תוכל לעבוד עד 20 שעות לפי תנאי הויזה. כל התואר השני אורך תשעה חודשים, אולי שווה לקחת הלוואה ולהשקיע בלימודים (המאוד אינטנסיביים למרות הכמות הנמוכה של שעות פרונטליות) ולא להסתבך עם נסיון לעמוד במחירי המחיה המטורפים של לונדון. לפרנס משפחה בלונדון מבלי שיש לך עבודה רווחית מאוד מוכנה מראש נראה קשה יותר מלתכנן תשעה חודשים קדימה. ומזל טוב
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 00:40  22/05/14
שלום לך יועץ לא כל הלימודים של תואר שני נמשכים 9 חודשים , יש לדייק על פי תחום הלימוד , תארים שונים הם בעלי דרישות שונות בין אם בנוכחות או בכמות העבודות הנדרשות לא ניתן בשום אופן לתאר באופן כללי את הנושא , במיוחד אם לדוגמא מדברים על MBA או על LLM אתה בהחלט צודק בעינין ההלואה כך רוב הסטודנטים מצליחים להסתדר בבריטניה שאחרי הכל היא מאוד יקרה
ניסיתי לתאר את המציאות של תואר שני באנגליה שמפתיעה בדרישה הנמוכה לנוכחות בקמפוס, דבר שיכול להועיל להורים צעירים. עדיין לא קיימת ויזה ללימודים בpart time, זו פריבילגיה של בעלי אזרחות אירופית
סגור