פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אני מעוניינת בלימודי תואר שני באנגליה. התחום שאני מעוניינת בו הוא- מנהל מערכות בריאות.אני ממש רק בתחילת הדרך ולכן יש לי מספר שאלות: איך נקרא התחום הזה באנגלית? האם ההרשמה לתואר שני כבר פתוחה ? ומתי היא נסגרת ? לגבי מילגות- האם יש אתרים למילגות לתארים מתקדמים? ושאלה כללית- פרט לתשלום של שכר הלימוד לאוניברסיטה- כמה עולה ללמוד שנה באנגליה בערך ? אני מתכוונת להוצאות השוטפות של מגורים, כלכלה וכדומה ? תודה רבה מראש
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 16:47  10/04/14
שלום נטלי תודה על פנייתך , ואני מתנצלת על העיכוב בתגובה התחום הוא Health System Administration & Public Health ההרשמה ללימודים בבריטניה נפתחת כל שנה בראשון לספטמבר לשנת הלימודים הבאה - הרשמות נסגרות בין ינואר למרץ תלוי האוניברסיטה, ולעיתיים בתארים מתקדמים ההרשמה יכולה להמשך גם עד אפריל מאי תלוי תחום הלימוד והאוניברסיטאות עצמן תוכלי לבדוק לגבי מלגות דרך האתר של המועצה הבריטית בלינק המצורף http://www.britishcouncil.org.il/en/study-uk/scholarships-funding משרד הפנים הבריטי בשיתוף עם שלטונות ההגירה מחייבים הוכחה של יכולת כלכלית במינימום של 1000 סטרלינג לחודש לאזור לונדון וזוהי תמונה מציאותית למדי של הוצאות ושכר דירה צנועים בבריטניה אשמח לענות על שאלות נוספות educationlynne@gmail.com חג שמח
סגור