פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

סיון בן חיים | 12:38  26/10/13
היי. הייתי רוצה לעשות תואר ראשון (אין לי כרגע תואר כלל) באסטרופיזיקה, עם העדפה לקיימברידג', אבל גם אלטרנטיבות טובות יתקבלו בברכה. יש לי ממוצע בגרויות 96 ו-4 מקצועות מורחבים עם ממוצע 99. נראה שזה מספיק כדי להגיש בקשה (גם לקיימברידג'), לכן הבעיה העיקרית שלי היא כספית. 1. מהן האופציות הטובות ביותר שלי למימון בקיימברידג'? 2. באלו אוניברסיטאות טובות אחרות אוכל למצוא מימון לתואר ראשון בנושא זה? 3. יש לי אפשרות להוציא אזרחות אירופית, אבל ממה שהבנתי זה לא מספיק, כי עליי להתגורר במדינה אירופית במשך 3 שנים לפני שאוכל להיחשב כחברה ב EU, האם זה נכון? 4. יש אולי אופציות להתחלת הלימודים בארץ ומעבר לאנגליה במהלך התואר? האם זה פשוט יותר (מבחינה כלכלית) מאשר להתחיל תואר באנגליה? תודה, סיון.
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 10:48  31/10/13
שלום סיוון הציונים בהחלט מספקים בכדי ללמוד בבריטניה. ואכן בכדי להחשב סטודנט ארופאי יש לחיות שלוש שנים רציפות טרום ההרשמה ללימודים. אין מלגות לתארים ראשונים בבריטניה, גם לא לקיימבריג. במקרה שכזה הייתי ממליצה לעשות תואר שני בבריטניה ולא ראשון , משום שאז גם יש אפשרויות למלגות וגם, תואר שני הוא רק שנה לעומת 4 שנים של תואר ראשון. לין
סגור