פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לי | 20:33  23/06/13
היכן ניתן ללמוד קורסים מקצועיים שלא לתואר באדינבורו, סקוטלנד? האם יש צורך בielts אקדמאי או אפשר להשתמש ברגיל אם קיבלתי ציון מספק? אני מחפשת קורס בניהול פרוייקטים, ניהול אסטרטגי או ניהול בינלאומי. בנוסף, אם עשיתי את המבחן הרגיל ולא האקדמאי ורשום על התעודה עם הציון תעודת הזהות הישראלית שלי ולא מספר הדרכון האם אני אצטרך לעשות את המבחן שוב?
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 09:35  24/06/13
שלום לי תוכלי לבצע חיפוש על קורסים דרך האתר של hot courses יש לציין שקורסים קצרים מקצועים לא מעניקים בדרך כלל ויזת סטודנט מה שיכול להקשות על סטדנט זר בלא דרכון ארופאי לגבי המבחן , זה לחלוטין תלוי במוסד אילו תפני האם לקבל את ציוני המבחן הכללי או לא http://www.hotcourses.com/uk-courses/Project-Management-training-courses-in-Edinburgh/hc2_search.adv_col_do/16180339/0/search_category/AG.6/qualification/O,P,B,Z,Y,U,C/p_county_id/654/page.htm
תודה רבה, האם זה בסדר שכתוב על הטופס ציון הבחינה שלי מספר תעודת הזהות ולא הדרכון?
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 12:34  24/06/13
שלום לי על הדרכון הישראלי מופיעים שני המספרים ותוכלי לכוון אל המספר המדובר
תודה רבה :)
לגבי קורס מקצועי - במידה והקורס הוא לא מעל 3 חודשים אני לא צריכה ויזת סטודנט נכון? אלא רק להראות הרשמה ותשלום. כי לישראלים יש ויזה לבריטניה עד 3 חודשים.
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 13:06  25/06/13
אכן כתייר ישראלי יכול לשהות במשך 3 חודשים בבריטניה בלא צורך בויזה
סגור