פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

גדי לארי | 19:05  07/06/13
סיימתי לימודי תואר ראשון באנגליה ואני מעוניין להמשיך לתואר שני בארץ. כיצד ניתן להמיר את הציונים כך שיהיו מקבילים לציונים בארץ? הממוצע שלי הוא 69, A-, הנחשב לגבוה באנגליה.
אלון ברנד | 11:47  10/06/13
הפורום כבר לא פעיל??
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 17:02  10/06/13
חלילה אלון הפורום חי בהחלט איך אפשר לעזור?
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 17:01  10/06/13
שלום גדי יש ליצור קשר עם המועצה להשכלה גבוהה בארץ בכדי להכיר בתואר ובכך גם להמירו לציונים המתקבלים בארץ בהצלחה
גדי לארי | 20:05  10/06/13
פניתי. אמרו שלא מטפלים. יש אפשרות להפנות אותי לגוף הספציפי במוסד הנ״ל שכן מטפל? תודה מראש
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 15:27  11/06/13
גדי שלום על פי האתר של המלג יש לפנות למקום הנ"ל האם המועצה מכירה במוסדות להשכלה גבוהה בחו”ל ובתארים המוענקים על ידם? מוסדות להשכלה גבוהה בחו”ל אינם מוסדות מוכרים ע”י המועצה. יחידת הרישוי של המועצה עוסקת אך ורק בנושא הרישוי והפיקוח על שלוחות של מוסדות מחו”ל הפועלות בישראל ואינה עוסקת בהערכה או בהכרה בתארים זרים. התארים המוענקים בשלוחות בישראל של מוסדות מחו”ל אינם תארים אקדמיים ישראליים, והכרה בהם לצורך לימודי המשך במוסד ישראלי להשכלה גבוהה היא בתחום סמכותו של המוסד הישראלי. לגבי הערכת תארים מחו”ל לצורכי דירוג ושכר יש לפנות אל: משרד החינוך - הגף להערכת תארים אקדמיים מחו”ל מחוז ירושלים: רח’ כנפי נשרים 22 משרד החינוך ירושלים 91911 קבלת קהל בימים ב’ ו- ד’ בין השעות 10.00-13.00 בחדר 122 מענה טלפוני בימים א’,ג’,ה’ בין השעות 8.30-13.00 בטלפון 02-5601684
המון תודה!!!
סגור