פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

היי אני מעוניינת ללמוד באנגליה תואר ראשון. האוניברסיטה אמרה לי שהם לא מבינים את ציוני הבגרות שלי מהארץ. רציתי לשאול האם GCSE זה כמו הלימודים שלנו בכיתה ט חטיבת ביניים וה A LEVEL שלהם זה כמו התעודת בגרות שלנו. הציונים אצלהם זה a/b/c ואצלנו זה 90 אן 80 אן 70 ןהלאה. לכן איך אני יכולה לשלוח להם אימיל בו הם יבינו מה הציונים שלי אומרים. הם דורשים 260 נקודות לתואר ריפוי בעיסוק באוניברסיטת northtumbria. אם אני מתרגמת את הבגרות אצל נוטריון אני מניחה שהם רק יתרגמו את התעודה כמו שהיא. יש אןניברסיטה בלונדון queen mary שרשמו לישראלים שהם צריכים 5 יחידות אנגלית ן5 ציונים שעוברים מעל 75. איך אני יכולה להסביר לאוניברסיטה בצפון את המונחים הללו? אני אשמח לכל עזרה. אני די מתקשה למצוא עזרה בנושא. תודה רבה.
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 09:04  25/01/13
ענבל שלום בואי נתחיל בסדר קל עם כל השאלות והמידע הרשמה לתואר ראשון לא נעשת ישירות מול האוניברסיטה ולכן האוניברסיטה לא כל כך מבינה מה את מנסה להסביר להם עם הבגרות הישראלית הרשמה נעשת דרך אירגון ה UCAS ואך ורק דרכו UCAS מעביר את המידע הנדרש אל האוניברסיטאות שאת בוחרת ודי עושה את העבודה הזאת של הסברים על בגרויות וכ' הרשמה ללימודים בבריטניה ולקבלת ויזת סטודנט מצריכה מבחן באנגלית - לא הבגרות - מבחן חיצוני , בארץ האופציה הטובה ביותר עבורך היא מבחן ה IELTS בשלב ראשוני כנסי לאתר של UCAS והתחילי את תהליך ההרשמה , תבחרי עד 5 אוניברסיטאות בינתיים , תרגמי את התעודת בגרות שלך לאנגלית עם חותמת נותריונית , וכך גם לגבי גליון ציונים וכל תעודה לימודית אחרת רלוונטית בשלב הבא הירשמי למבחן באנגלית WWW.BRITISHCOUNCIL.ORG/ISREAL שיהיה בהצלחה
סגור