פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

Lee | 15:33  04/12/12
שלום אני רוצה ללמוד בבית ספר לאומנות ועיצוב בלונדון שתאריך הגשת מועמדות האחרון הוא ב15.1.2013. והתאריך הכי קרוב של מבחן IELTS הוא ב10.1.2013. * תנאי הקבלה לבית הספר הם ראיון ותיק עבודות. אז רציתי לדעת אם אני יכולה להגיש מועמדות לבית ספר על סמך תיק עבודות וראיון, ויותר מאוחר לשלוח להם תוצאות של המבחן??? - לגבי תעודת בגרות. אני למדתי 12 שנות לימוד אבל אין לי תעודת בגרות מלאה. אני עכשיו בתהליכי השלמת בגרויות. האם חייב תעודת בגרות מלאה? למי אני צריכה לשלוח? (הבית ספר עצמו לא ציין כלום על תעודת בגרות) תודה מראש לי
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 12:32  06/12/12
שלום שוב לי הרשמה ללימודי תואר ראשון בבריטניה נעשת בדרך כלל דרך אירגון גג הנקרא UCAS שם ממלאים את כל הפרטים ולשם גם שולחים את כל התעודות והמסמכים יש צורך בתעודת בגרות בכדי ללמוד בבריטניה ! לגבי מבחן הIELTS תוכלי לגשת לבחינה בינואר ולהעביר תוצאות לאחר הגשת הטופס ל UCAS בהצלחה
מוטי | 01:38  18/12/12
היי לין, לגבי מבחן ה IELTS ומועדי ההגשה של UCAS: ראשית ברצוני להבין אם תאריך ההגשה האחרון של ה 15 בינואר הוא לגבי שנת הלימודים 2012-13 או שנה"ל 2013-14. שנית, לגבי מבחן ה IELTS, חובה לבצעו? מה המשמעות שלו על הציון? במוסד שאליו אני מעוניין להתקבל מופיע שתנאי הקבלה הם: All applicants are individually assessed on their qualifications, skills and experience. However: A typical three A level offer will be 260 points where 40 can come from AS , Key Skills at level 3 or other supporting qualifications at level 3, typical BTEC National Diploma offer will be 240 points where 40 can come from AS , Key Skills at level 3 or other supporting qualifications at level 3
סגור