פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

ניר | 20:11  09/11/12
שלום שמי ניר ואני מתקשה להבין מה זה אומר UCAS 300 ומעלה. הסיבה שאני מתעניין היא שאני רוצה להגיש מומעדות לעבודה בבנק זר ואם דורשים מעל 300 UCAS איך אני יכול לברר אם אני עומד בתנאי זה? תודה
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 11:56  12/11/12
בוקר טוב ניר UCAS הוא הארגון הרושם לתואר ראשון בבריטניה האם למדת בבריטניה ??
ניר | 22:03  13/11/12
לא אני סטודנט כאן בארץ באוניברסיטת תל אביב. זה בנק UBS שיש לו נציגות כאן בארץ והם רושמים בתנאי קדם UCAS 300 או מקביל לזה אז אני לא מבין איפה אני בודק את זה אם תוכלי להעלות לי קישור או משהו אודה לך מאוד.
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 11:23  15/11/12
ניר שלום ה UCAS TAIRFF 300 POINTS מתכוונת לשיטת דירוג הציונים של המקבילית של הבגרויות זאת שיטה שנועדה לסווג עבור אוניברסיטאות בריטיות את המועמדים שלהם מכייון שאתה לומד כאן בארץ , ואתה נגשת סביר להניח לבגרות הישראלית לא ממש ניתן לדרג את הציונים שלך באותה הצורה , הייתי ממליצה לך לשוחח על כך עם הבנק שאתה פונה אילו , ולהסביר לו שהבגרות הישראלית לא מתורגמת לנקודות הללו , אך עם זאת ציוני הבגרות שלך סיפקו לקבלה לאוניברסיטה בארץ אני מצרפת לכאן את טבלת ה נקודות של UCAS למרות שהבגרות הישראלית לא מצויינת בה http://www.ucas.com/students/ucas_tariff/tarifftables/
סגור