פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

שלום רב, אני מעוניינת ללמוד בלונדון ויש לי מספר שאלות 1. אני בעלת אזרחות אוסטרלית, האם יש הטבות לבעלי אזרחות זו בדומה למחזיקים באזרחות אירופאית או שאין לכך כל חשיבות, אם כן, מהן? 2. האם צריך לעשות את מבחן הIELTS לפני שמגישים את הבקשות למוסדות הלימוד דרך UCAS או שזה דבר שניתן לצרף לאחר מכן? 3. האם ישנו מקום שהוא לא אתר באינטרנט, למשל השגרירות, ובו ניתן להגיע ולשוחח על תהליך הקבלה למוסדות הלימוד, על מוסדות הלימוד השונים ובכלל לקבל הדרכה קצת יותר אישית ומכוונת? יש כל כך הרבה אתרים ופורומים באינטרנט שאני כבר הולכת לאיבוד ולצערי זה עדיין מסורבל ולא כל כך מובן. מישהו יודע? תודה מראש ויום נעים, תום
מצטרפת לשאלות הנ"ל! גם אני אשמח להתייעץ עם מישהו, במיוחד עם גורם רשמי פחות או יותר.. בתודה מראש!
מנהל פורום לימודים בבריטניה | 12:38  09/10/12
שלום האזרחות האוסטרלית אינה מקנה זכויות כלשהן בבריטניה בעיקר אם לא חיים במשך 3 שנים רציפות תרום ההרשמה ללימודים באחת ממדינות האיחוד האירופאי את המבחן ניתן לעשות גם לאחר מילוי הטופס ולאחר מכן להשלים את התוצאות בטופס עצמו - מומלץ לעשות את המבחן כמה שיותר מהר בכדי שהאוניברסיטאות אליהן פונים לא יחכו זמן רב מידי לתוצאות אנחנו מנהלים ימי עיון בנושאי הרשמה ללימודים שניתן להצתרף אילהם אך יש צורך להרשם מראש info@britishcouncil.org.il בהצלחה
סגור