פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אני | 15:24  08/03/12
הי, כרגע אני עושה תואר ראשון בארץ בתחום מדעי. אני לא יודעת אם אני ארצה להמשיך בתחום לתואר שני או ללמוד תואר ראשון אחר. האמת, שזה לא כזה משנה לי... החלום שלי הוא ללמוד/לגור בבריטניה,אבל עד כמה שהבנתי הלימודים והמחיה נורא יקרים שם. רציתי לשאול איך אתם מסתדרים שם? בתואר שני בתחום מדעי שהוא בעצם כולל הרבה עבודה במעבדה. בארץ בד"כ מקבלים מלגה שמכסה הרבה מהוצאות המחיה והלימוד (כי זה בעצם עבודה) האם כך נהוג בבריטניה? מה הם המקצועות הנדרשים/רווחים בבריטניה? תודה.
אני | 15:36  08/03/12
אופס, חשבתי שזה פורום עם אופי יותר חברתי, שבו ישראלים שלומדים באנגליה יוכלו לחלוק חויות ולספר לי איך הם מסתדרים. מתנצלת, אם השאלות שלי לא כל כך מתאימות לפורום. בכל מקרה, אשמח לתגובות ומידע. תודה מראש.
לין פלדמן | 16:11  08/03/12
שלום לך הלימודים והמחיה הם לא זולים בבריטניה , כבשאר מערב אירופה אך עם זאת החוויה של לימודים בחו"ל היא חוויה נהדרת ישנה קבוצה בפייסבוק לסטודנטים ישראלים בבריטניה , שתוכלי לשאול בה את אותה השאלה בהצלחה
תודה, מה לגבי המלגות והמימון בלימודי תואר שני שדורשים הרבה עבודת מעבדה? ועוד שאלה האם זה נפוץ שמסטרנטים גם עובדים באוניברסיטה כמדריכים/מתרגלים/עוזרי הוראה כפי שמקובל בישראל?
לין פלדמן | 16:11  13/03/12
שלום לך מלגות ניתן לחפש גם דרך האתר של המועצה הבריטית www.britishcouncil.org/israel גם דרך האתר של Education UK www.educationuk.org וגם ישירות דרך האוניברסיטה פחות מקובל בבריטניה לעבוד באוניברסיטה עצמה לין
סגור