פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

עומר | 12:38  23/02/12
שלום לכולם, אני חייל משוחרר, והחלטתי שאני מאוד רוצה ללמוד בחו"ל- גם בשביל החוויה, גם בשביל הכלי המשמעותי שהשפה האנגלית תתרום לי וגם כי בדירוגים האוניבסיטאות בישראל די מפגרות מאחור. התקבלתי ללימודי חשבונאות באוניברסיטת מנצ'סטר (תואר BSC בחשבונאות מטעם Manchester Business School). הנה הקישור לתואר: http://www.manchester.ac.uk/undergraduate/courses/search2012/courseswithindustrialexperience/course/?code=07808 רציתי לדעת אם מישהו מכיר את התוכנית, יודע איך רמת לימודי חשבונאות באנגליה באופן כללי ובמנצ'סטר בפרט. בעיקרון, אוניברסיטת מנצ'סטר מדורגת גבוה בכל הדירוגים (31 בעולם בחשבונאות לפי דירוג QS). בנוסף, הייתי שמח לדעת פרטים על העיר מנצ'סטר. אני איעזר בכל מידע שיש לכם לתת לי. כי אני צריך להחליט בקרוב ויש לי עוד שתי הצעות ללימודים במדינות אחרות ועוד אין לי ממש מושג מה אני הולך לעשות. המון תודה, עומר.
לין פלדמן | 09:42  28/02/12
שלום עומר תכול לבקר באתר הרישמי של העיר מנצסטר בכדי לגלות עליה את כל מה שצריך לדעת לגבי האוניברסיטה עצמה והתוכנית , האוניברסיטה מוכרת וידועה וכך גם התוכניות שלה כפי שציינת בעצמך היא גם מופיעה מאוד גבוהה בדירוג ה QS בהצלחה
סגור