פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אני בעל תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים מהארץ. החלטתי לבדוק את האופציה ללמוד בלונדון תואר שני במנהל עסקים (מעוניין לעזוב את תחום המשפטים). לצערי אין לי מספיק כסף ללמוד בבתי הספר היוקרתיים ואני תוהה אם תואר ממוסדות כמו Birkbeck או Queen mary's college למשל, אשר הינם זולים באופן משמעותי, יעניקו לי מספיק יתרון בשוק העבודה (הישראלי והאנגלי) או שאין טעם ללמוד בלונדון, על כל העלויות הכרוכות בכך, אם לא לומדים במוסדות הנחשבים יותר (LSE, LBS וכד'). כמו כן, ההרשמה לשנת הלימודים הבאה מסתיימת בסביבות מאי. מתי כדאי לי לעשות את מבחן ה IELTS? האם יש טעם לקחת קורס הכנה? מהן העלויות לכך? יש לי אנגלית טובה מאוד אבל אני חושש שאם לא אשיג את הציון שאני צריך אפספס את מועד ההרשמה. כמה זמן אורך קורס הכנה? תודה מראש על כל תשובה ועזרה.
שלום לך בבריטניה ישנם 111 בתי ספר מוכרים המלמדים לMBA האיגוד למנהל עסקים מפרט אילו בתי ספר עונים על הסטנדרטים של executive MBA http://www.associationofbusinessschools.org/ תוכל לבצע חיפוש ולראות אילו אוניברסיטאות מתאימות לך מתוך הרשימה הנל כל הבתי ספר מופיעים גם בדירוג העולמי ללימודי MBA ממולץ לעשות את הבחינה מראש בכדי להעניק מספיק זמן למקרה שיש צורך לשפר ציונים המבחנים האקדמאים הבאים של הIELTS יהיו בינואר ובמרץ אני ממליצה לבדוק את המבחן באתר הרישמי של IELTS בכדי לראות איך אתה מרגיש לגבי השפה והקושי של הבחינה אנו לא עורכים קורסים במועצה הבריטית , אך יש לנו סמינר פעם בחודש מאוד אינטנסיבי של 8 שעות שמקיף את הטכניקה של הבחינה פרטים באתר שלנו www.britishcouncil.org/israel בהצלחה
לין, תודה רבה על התשובה והמענה המהיר. במידה ואני ניגש לבחינת ה IELTS הקרובה (12 בינואר) האם אוכל לגשת שוב לבחינה במרץ כעבור חודשיים במידה ויהיה צורך? (הבחינה במרץ). הבנתי שיש מגבלה של בחינה אחת לשלושה חודשים,אך יכול להיות שאני טועה.
דורון שלום תוכל לגשת לבחינה כל עוד יש מקומות פנויים במבחנים חוק ה90 יום בטל מ2007 :)
סגור