פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

שלום, אני מעוניין לקראת השנה הבאה להתחיל לימודים אקדמאיים, התחלתי לבדוק לגבי אוניברסיטאות בלונדון ובסידני, הבנתי פחות או יותר אך יש מספר דברים בנוגע לתנאי קבלה שלא ברורים כל כך: את תעודת הבגרות הישראלית, איך אני מתרגם? האם ממוצע של 80+ אמור להספיק? האם יש יחס לכמה יחידות אנגלית/מתמטיקה נעשו? שאלה נוספת היא בנוגע לימי הלימודים המקובלים, למיטב הבנתי לימוד מנהל עסקים באנגליה ובאוסטרליה אורך 3 שנים בדיוק כמו בישראל, השאלה היא האם ידוע לכם פחות או יותר איך נראית מערכת שעות- ז"א כמה ימים בשבוע וכמה שעות ביום, האם ניתן לשלב עבודה תוך כדי? זה משהו שאהיה זקוק לו על מנת לממן את הלימודים.. כמובן שאופציה שניה ופחות עדיפה היא הלוואת סטודנטים- אך גם אשמח לשמוע לגבי הלוואה זו(תנאים לקבלה, גובה ההלוואה, תנאי החזרה וכו'). תודה, דוד
זה האם יש קורס הכנה ללימודים אקדמאיים מבחינת רמת האנגלית? ז"א האנגלית שלי היא מעולה, אבל אני עדיין אשמח לקורס אנגלית ברמה אקדמאית על מנת להגיע ללימודים מוכן במידה ואתקבל(בקורס IETLS מכינים רק למבחן ספציפי או שגם מלמדים מעבר?) אשמח לשמוע על קורסים כאלה גם באיזור ת"א-ר"ג וגם בלונדון. תודה, דוד
לין פלדמן | 14:08  11/08/11
דוד קורס ה IELTS מכין רק לבחינה שאותה סביר להניח תצתרך לעשות בכדי ללמוד באוסטרליה או בבריטניה לא אוכל להמליץ על בתי ספר בארץ שמלמדים אנגלית אך אני בטוחה שבפורם הלימודים בארץ תוכל למצוא מענה לכך.
שלום דוד הרשמה לתואר ראשון נעשית דרך אירגון שנקרא UCAS בטופס ההרשמה שהוא און ליין , אתה מכניס את הציונים שלך כולל היחידות בדיוק כפי שהם מופיעות על הבגרות שלך. אם ממוצע הציונים שלך מספק בכדי להתקבל ללמוד בארץ תוכל להגיש מועמדות ללימודים בבריטניה תואר ראשון בבריטניה נע בין 3-4 שנים תלוי במוסד האקדמאי שבו תבחר ללמוד ויזת סטודנט מעניקה לך את היכולת לעבוד 20 שעות שבועיות שזאת בערך חצי משרה בבריטניה , ותוכל לעבוד בהתאם. מבנה התואר , כמות השעות השבועיות שוב תלויות במוסד האקדמאי. הלאות סטודנט בבריטניה מוענקת רק לסטודנטים מקומיים או אירופאים ולא לזרים. בהצלחה
סגור