פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

אלעד בן זקן | 10:12  10/06/11
ב19.5 היו אודישנים בארץ לבי"ס למשחק ואומנויות הבמה בליברפול בייסודו של פול מקרטני. לפני יומיים הודיעו לי כי עברתי את האודישן והתקבלתי ללימודים. מאוד שמחתי והוחמאתי מכיוון שבכיתה בשנה ישנם 32 תלמידים בלבד מאנגליה ומכל העולם. הבעיה היא המימון- עלות לימודים היא 18,500 $ לשנה, בעוד הם ממליצים לצרף עוד 12,000$ למחייה ועוד. כל זה רק לשנה אחת מתוך שלוש לתואר ראשון- זהו סכום שגם אם אעבוד 5 שנים יהיה לי מאוד קשה להגיע אליו וכמובן שאצטרך להיבחן מחדש. הייתי רוצה לשאול האם מישהו יודע על מקורות למגלות וסיוע כלכלי לסטודנטים שיוכל לעזור לי בהגשמת חלומי? תודה רבה מראש, אלעד בן זקן.
לין פלדמן | 11:53  13/06/11
קודם כל מזל טוב על הקבלה ללימודים , זה בהחלט כבוד גדול להתקבל לתוכנית הספציפית הזאת לצערנו הרב , לא ידוע בכלל על מילגות לתואר ראשון בבריטניה כן הייתי ממליצה לנסות למצוא מימון אישי (כלומר אדם כל שהוא מתוך הקהילה היהודית או מתוך קהילת האומנים הענפה בבריטניה/ישראל) תוכל לכתוב מכתבים או מיילים על פי רשימות מוגדרות מראש למשל לקהילה היהודית תוכל לכתוב דרך אתרי הקהילה בבריטניה (בדרך כלל מסווג על פי ערים) ולפנות לאירגונים אומניתיים כלשהם כמובן תוכל גם לפנ7ות לבית הספר עצמו ולשאול אם הם מכירים ספונסרים כלשם מלבד זאת אם תרצה להצתרף , אנחנו עורכים מפגש לסטודנטים ישראלים שטסים לבריטניה השנה ללימודים , המפגש עובר על כל הדברים החשובים שצריך לדעת כשמתחילים במסע האקדמאי החדש בבריטניה אם אתה מעונין להצטרף שלח לי הודעה וארשום אותך למפגש בהצלחה לין
Hi there! my name is aaron and i am in the same problem as you are! i got accepted into an acting school in London but the cost is to high i wont be able to study without any help! Elad, if you have found any information regarding sponsors or scholarships regarding studying in england please reply here or email me! i'd really appreciate it! chikenlegs2@yahoo.com Aaron
סגור