פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

סיון | 21:11  06/05/11
שלום לין. אני מתעניינת בתואר שני בלונדון,השנה- 2011 אסיים תואר ראשון באוניברסיטה בארץ. במידה וארצה ללמוד השנה בלונדון האם זה מאוחר מידי? ועוד כמה שאלות- בעלי מחזיק באזרחות אוסטרית ,האם יהיה לי קל יותר לגור בלונדון בזמן לימודיי? איך אדע האם אני מתאימה למלגה מסויימת לתואר שני מבין כל המלגות? תודה
לין פלדמן | 15:06  01/06/11
שלום לך תודה על פנייתך ואני מתנצלת על העיקוב בתגובה אליך הרשמות לתואר שני בדרך כלל נסגרות לכל המאוחר בסוף אפריל תחילת מאי כך שלשנת הלימודים הקרובה , זה כבר לא רלוונטי אך ההרשמה לשנה הבאה נפתחת בספטמבר ובהחלט רצוי להתחיל לאסוף מידע לפני כן אינני יודעת אם אזרחותו של בעלך מעניקה לך אזרחות אוסטרית בואפן אוטמטית , וזה רצוי לברר דרך השגרירות האוסטרית בארץ , במידה וכן , תוכלי לעבוד במשך הלימודים בבריטניה בלא הגבלה כל שהיא שקיימת לסטודנטים בין לאומיים אשר אינם מחזיקים באזרחות ארופאית , מבחינת שכר לימוד , אין לכך רלוונטיות משום שיש לחיות ולעבוד במשך שלוש שנים רציפות באחת ממדינות האיחוד לפני שנרשמים ללימודים בכדי לשלם שכר לימוד של אזרחי האיחוד , שוב בהחנה ויש בידך אזרוחות ארופאית ישנם קרנות רבות ומגוונות המעניקות תארים , בדרך כלל על פי תחום לימוד ואזורי עולם תוכלי לצמצם את החיפוש שלך על פי התחום , ועל פי מיקומך הנוכחי (ישראל) בהצלחה
סגור