פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

עדי | 23:06  07/04/10
שלום אני מעונינת ללמוד בגלזגו סקוטלנד לתואר ראשון -אדריכלות , אני בעלת אזרחות אירופאית-רומנית, (נולדתי שם אם זה משנה משהו) ושנה אחרונה גרתי שם,שאלתי היא בנוגע לשכר לימוד הבנתי שיש צורך לחיות שלוש שנים לפני תחילת התואר באנגליה או באיחוד האירופאי , איזה אישורים הם דורשים להוכחה זו? מלבד זאת, איך ניגשים לקבל הלוואות סטודנטים שם? אני אשמח לכל עזרה, חקרתי כמעט כל אתר אפשרי ועדין לא קיבלתי תשובות קונקרטיות
לין פלדמן | 11:19  12/04/10
עדי שלום תודה על פנייתך אם אכן חיית ועבדת בשלוש שנים שתרום ההרשמה ללימודים בבריטניה את תחשבי כסטודנטית מהאיחוד הארופאי עם שכר לימוד שמותאם לכך בדרך כלל מחפשים רישומים כמו תשלומי מיסים , ביטוחים , כתובת קבועה , מכתבים ממקומות עבודה והוכחות על כניסות ויציאות מהמדינה הארופאית במהלך התקופה הלוואות סטודנטים בדרך כלל לא ניתנות לזרים , אך אם את אכן נחשבת לתושבת האיחוד הארופאי , רצוי ליצור קשר עם הבנק בו מנוהל חשבונך בשנים האחרונות בתוך אירופה ולהתייעץ איתם לגבי הלוואותץ בנוסף אני ממליצה לך לבקר בדף המימון של האתר Education UK שמצורף בלינק למטה בהצלחה
סגור