פורום לימודים בבריטניה

בהנהלת: לין פלדמן  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים אקדמיים בבריטניה ועל מבחן ה IELTS. את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

לין פלדמן

את הפורום מנהלת לין פלדמן מומחית בלימודים באנגליה

הילי | 11:58  16/03/10
שלום, אני מעוניינת ללמוד בעתיד הלא יותר מדי רחוק וטרינריה וחסרים לי כמה פרטים. יש לי אזרחות בריטית ובמקרה ואצטרך אוכל לבטלה ולהוציא גרמנית. שאלותי הן האם מתקיימים איכנשהו ברחבי גרמניה לימודי וטרינריה שלא בשפה הגרמנית?והאם הלימודי חינם שם הם רק לבעלי אזרחות גרמנית? בקשר לבריטניה, שמעתי בעבר שלימודי התואר הראשון הם חינם לאזרחיה, עד כמה זה נכון? והאם כל בריטניה כלכך יקרה בעניין לימודי הוטרינריה? בכל אופן המחייה מאוד יקרה שם=\ מצטערת אם הטרדתי בשאלות שחוזרות על עצמן, אשמח אם מישהו יוכל לענות לי.
לין פלדמן | 12:12  23/03/10
הילי שלום תודה על פנייתך לגבי לימודים בגרמניה , צר לי אבל לא אוכל לעזור לך בכך , תוכלי לפנות למכון גתה בישראל לגבי יעוץ על לימודים בגרמניה http://www.goethe.de/INS/il/tel/heindex.htm לגבי לימודים בבריטניה , גם לאזרחים ותושבים בריטים הלימודים הם בתשלום , שכר הלימוד הוא אומנם מופחת משכר לימוד של סטודנטים בין לאומיים אך הם עדין בתשלום תוכלי לבצע חיפוש על לימודי וטרינריה במנוע חיפוש של education UK שמצורף כאן בלינק. כל אוניברסיטה מפרסמת את שכר הלימוד שלה באתרים שלהם. בהצלחה
סגור