פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

שלום לכולם. אני מעוניין ללמוד את אחד מהדברים האלה אך מתלבט איזה מהמכללות יותר נחשבת ואיך מעסיקים מקבלים את תואר ניהול תכנולוגיה. תודה
שלום מיכאל כדי לקבל החלטה בנוגע למוסד הלימודים שבו תלמד אני מאוד ממליצה לך לפנות לשני מוסדות אלו ולקבל מהן ייעוץ וכך גם להתרשם באופן מוחשי מהמכללות השונות. בנוסף, אני ממליצה לך לשוחח עם בוגרים של מוסדות אלו ולהתרשם מהם מאופן הלימודים ומהשתלבותם בשוק העבודה. המון בהצלחה רלי
היי רלי. תודה רבה לך אל התגובה. כבר קיבלתי יעוץ משני המקומות, וכרגע אני גם פועל אל מנת ליצור קשר עם הבוגרים.
היי אני אישית לומד באפקה תעשיה וניהול וכול להמליץ לך על המכללה כמקום טוב ללמוד בו תעשיה וניהול. הרמה של לימודים עולה משנה לשנה, בכלל המכללה כל הזמן גדלה כלומר הופכת ליותר ויותר מפורסמת. במחזור שלי(שנה רביעית) יש מלא חברה שעובדים במקצוע בתעשייה ודיי מבסוטים מתפקידם. בכל מקרה כדאי להגיע למכללה כדי להתרשם במקום, אולי גם לדבר עם סטודנטים (אני מאמין שיועצים יפנו אותך).
שלום מקסים, תודה אל תגובתך! היתי רוצה ליצור איתך קשר עם אתה לא מתנגד לזה כמובן. אשמח אם תשלח לי טלפון או מייל שלך ל naormichael@gmail.com
סגור