פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

אסתר | 08:56  31/10/10
שלום! אני מעוניינת להתחיל ללמוד שנה הבאה הנדסה רפואית בהתמחות מכשור רפואי. רציתי לדעת, עד כמה המקצוע הזה מבוקש? כדאי לי ללכת ללמוד אותו? בכללי אני חושבת בערך שנתיים וחצי מה ללמוד והמקצוע הזה ואופטומטריה הם אלו שכרגע עולים לי לראש, אני קשה. אשמח אם תחזיר לי תשובה
שלום רב, ההתפתחות בתחום הרפואה, הביאה לפיתוח טכנולוגיות חדישות ושימוש נרחב במכשור רפואי המשמש כאמצעי חיוני בטיפל הראפואי. לימוד במקצוע ההנדסה הרפואית בהתמחות מכשור רפואי נועד בכדי לתת מענה לצרכים ההולכים וגוברים של המערכת הרפואית. הלימודים נועדו כדי להכשיר את הלומד להשתלב בעולם הרפואה והטכנולוגיה המתקדמת. לעומת זאת התחום של אופטומטריה הינו תחום ממוקד יותר העוסק במדידת שברית קרני האור בעין, במערכת הראיה ובחוש הראיה אצל בני אדם. בשל ההתפתחות התמידית של תחום הרפואי קיים ביקוש בתחומים אלו לעובדים אני יכולה להמליץ לך לפנות למוסדות המלמדים תחום זה ולבדוק איתם מהו אחוז הבוגרים שהשתלבו בתעשייה ובאילו מוסדות עובדים. בנוסף אמליץ לך לדבר באופן אישי עם בוגרים שסיימו תחום לימודים זה לשמוע את התרשמותם. המון בהצלחה בבחירה רלי
סגור