פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

נטלי | 15:27  19/06/10
שלום, אני מאוד רוצה להתעסק בגנטיקה ובהנדסה גנטית, לצערי אני לא מבינה מאיפה מתחילים ללמוד לתואר ראשון על מנת להתעסק בזה בשוק העבודה...האם זו ביוטכנולוגיה? הנדסה ביו רפואית?....אני קצת מבולבלת =( כמו כן, איפה לומדים את המקצוע הרלוונטי? האם זה רק התמחות בתואר שני? המון תודה
שמיר שני | 09:34  20/06/10
נטלי שלום, הנדסה גנטית כתחום אינו נלמד לתואר ראשון אלא מדובר בתחום התמקצעות/התמחות שאופייני יותר לתארים מתקדמים. אולם ישנם מגוון רחב של תארים ראשונים שניתן ללמוד ואשר ייגעו בתחום זה וביסודותיו (גנטיקה, ביולוגיה מולקולרית וכדומה) ויאפשרו לך בהמשך להתמקצע בתחום זה באם הוא מעניין אותך, הן בשוק העבודה והן בתארים מתקדמים. תארים אפשריים הם אכן הנדסה רפואית/ביו רפואית, תואר ראשון בביולוגיה/ביוטכנולוגיה וכן הנדסת תרופות. במגוון תארים אלו אמורים להיות בתוכנית הלמיודים קורסי יסוד בגנטיקה ובביולוגיה מולקולרית שיאפשרו לך להעמיק את ידיעותיך אם במהלך התואר הראשון ואם בהמשך לימודי גנטיקה לתואר שני (ישנו תואר שני בגנטיקה באוניברסיטאות). בהצלחה בבחירה, שני
סגור