פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

אסף | 18:19  29/04/10
איפה התואר של הנדסת מכונות יותר נחשב-אריאל או אפקה?
שמיר שני | 10:17  02/05/10
אסף שלום, לא ניתן לענות על שאלתך באופן חד שמעי מאחר ואין אמת מוחלטת בדברים מסוג זה. לכל מוסד יש את יתרונותיו וחסרונותיו והשאלה גם בסופו של דבר היכן יותר מתאים לך ללמוד (מבחינת קירבה, נתוני קבלה, ההתמחות המוצעת). שיקולים שרלוונטיים בבחירת מוסד לימודים הינם: הרמה האקדמית של המוסד, תוכנית הלימוד בתחום המבוקש, הקשר של המוסד האקדמי עם התעשייה ואפשרויות תעבוקה עם סיום התואר, אפשרות להמשך לימודים מתקדמים בתחום וכן האם התואר מוכר על ידי מל"ג. בהזדמנות זו אציין כי גם במכללה האקדמית להנדסה ירושלים עתיד להיפתח לאוקטובר הקרוב מסלול לימודים לתואר ראשון BSc בהנדסת מכונות עם התמחות ייחודית במיקרו-מערכות. נשמח לספק מידע נוסף על התחום ועל תנאי הקבלה 02-6588000 שלוחה 1. בהצלחה, שני
מקס | 21:46  11/05/10
היי אני אישית לומד באפקה(תעשיה וניהול), אבל חברה שלי לומדת במכונות והיא עברה לשם מהנדסה רפואית. ממה שאני שומע ממנה, היא דיי מרוצה מהלימודים. לשאלה מה יותר נחשב - אוניברסיטה!!! אבל אם להיות רציני, זה מאוד תלוי אם תמצא עבודה במשך הלימודים, אני מכיר הרבה חברה שכבר עובדים(במקביל) במקצוע. בכל מקרה תקרא קצת על מה שמציע אפקה בהנדסת מכונות. ממליץ לך גם להגיע ליום פתוח שהם מארגנים. בהצלחה
סגור