פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

מישהי | 13:30  26/04/10
שני צהרים טובים... אני מעוניינת להתחיל ללמוד הנדסת תוכנה בקרוב אני בת 25 אסיים ללמוד בגיל29 פחות או יותר... שאלתי היא האם יש טעם ללמוד מסלול זה מכיוון ששמעתי שבגילאים הללו (29+) אתה נחשב כבר "מחוץ למשחק" בכל הנוגע לעבודה וקריירה בהנדסת תוכנה ובעיה אחר כך במציאת עבודה האם זה נכון?האם יש בוגרים שסיימו אצלכם/או בכל מכללה אחרת שדיווחו על בעיות במציאות עבודה בגלל הגיל בהנדסת תוכנה? *אולי אסור לי להגיד אבל זה מידע שקיבלתי בפורום של מכללת אפקה זה נשמע ממש מוזר כי לפי הדעה של מכללת אפקה 50% שלומד בפקולטות הנדסת תוכנה צריכים לפרוש כי הם כבר מעבר לגיל הנדרש כי הם כבר מעבר לגיל הנדרש כי לא כולם מתחילים ללמוד בגיל 22-23 תודה מראש!!וסליחה על השאלה הארוכה......אשמח אם גם גולשי הפורום יוכלו גם להגיב על השאלה
שמיר שני | 14:27  26/04/10
שלום לך, מניסיוני במכללה האקדמית להנדסה ירושלים, יש לא מעט סטודנטים המתחילים ללמוד בטטוח הגילאים הזה. להתחיל ללמוד בגיל 25 כלל לא נחשב מאוחר. מה גם שבמכללתנו וכן במוסדות נוספים מוצעים לימודי ערב לתואר אשר הם בדרך כלל פונים לאוכלוסיית גיל מבוגרת יותר (אנשים עם משפחות, אנשי קבע, משרה מלאה וכו'). על כן, מבחינת הגיל בעיניי ומניסיוני אין לך ממה לחשוש בייחוד כי אם תחשבי על זה מועמדים גברים אשר מגישים מועמדות אחרי שירות של 3 שנים בצבא גם הם בדרך כלל בטווח גילאים זה. אשמח אם תיצרי עימנו קשר על מנת שתוכלי להתרשם בעצמך מן הלומדים במכללה, הרמה האקדמית וכו' - אנו מקיימים יום פתוח ב-13.5 בין השעות 14:00-18:00 ואת כמובן מוזמנת להגיע. בהצלחה, שני
שלום משהי, אני נדהמת לקרוא את ההודעה שלך מאחר וממוצע הגילאים של הסטודנטים לתואר ראשון ( בשנים א, ב ) במכללת אפקה בכלל ובתוכנה בפרט הנו 25-26 עוד יותר מזה, ממוצע הגילאים של המסיימים נע סביב גילאי 28-31 אודה לך אם תוכלי לשלוח לי פרטים נוספים למייל הפרטי שלי תודה רבה שרון
סגור