פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

אסף | 19:04  18/02/10
רציתי להתייעץ איתך על מקום לימודים לתואר הנדסה תעשיה וניהול. הנתונים שלי לא מאפשרים לי ללכת ללמוד מקצוע זה באונברסיטה ולכן אני צריך לבחור מכללה.הפחידו אותי מאוד לגבי השתלבות בשוק לאחר קבלת התואר,ולרוב מה שאני שומע זה שמחפשים קודם בוגרי אוניבסיטה ואחרי כן עוברים למכללות. לכן רציתי לדעת איזה מכללה נחשבת יותר בשוק מבחינת המקצוע. אפקה,אריאל או שנקר? תודה רבה
שמיר שני | 08:53  22/02/10
מור שלום, מניסיון עבודתי במכללה האקדמית להנדסה ירושלים, חשוב לי לציין כי בוגרי מכללוות אקדמיות להנדסה היוצאים בסיום התואר עם תואר BSc וכן רישום בפנקס המהנדסים והאדריכלים מצליחים להשתלב בצורה יפה מאוד בשוק העבודה. אצלנו במכללה למעלה מ-85% מהבוגרים השתלבו בתעשייה, ובייחוד כשמדובר בתחום כמו הנדסת תעשייה וניהול שהוא תחום המאפשר השתלבות במגוון רחב של מקומות (לאו דווקא היי-טק). על כן, בבואך לבחור מוסד לימודים, חשוב לשים לב גם לרמה האקדמית של המוסד וגם בהקשר למה שציינת, לקשרים של המוסד עם התעשייה (שיתופי פעולה, מדור השמה והכוון תעסוקתי וכו'). בהצלחה, שני
שלום אסף, אני מנהלת השיווק של מכללת אפקה ולכן אני לא אוכל להמליץ לך על מכללה אבל מאוד אשמח לקשר אותך עם סטודנטים שלנו שישמחו לספר לך מניסיונם האישי מחלקת ייעוץ הלימודים יוכלו להפנות אותך לסטודנטים הרלוונטים טלפון 1-800-37-37-10 או * הנדסה בהצלחה שרון
יפעת HIT | 18:39  25/02/10
שלום אסף, הפקולטה לניהול טכנולוגיה במכון הטכנולוגי חולון .H.I.T מציעה מסלול לתואר ראשון B.Sc בניהול טכנולוגיה. התוכנית מיועדת להכשיר בוגרים לתפקידי ניהול בתעשיות עתירות ידע וטכנולוגיה(High Tech). התכנית משתרעת על פני ארבע שנות לימוד, כאשר בשנתיים האחרונות הסטודנטים מתמקצעים, לפי בחירתם, במסלול בחירה טכנולוגי. המסלולים הם: ניהול פרויקטים, ניהול מערכות מידע, ניהול משאבי אנוש ניהול ותפעול לוגיסטיקה ותעשייה וניהול. במידה ותרצה לקבל מידע רלוונטי, אתה מוזמן לשלוח את פרטיך לכתובת המייל – natalias@hit.ac.il ואנו נשיב בהקדם. בהצלחה, יפעת, נציגת H.I.T, המכון הטכנולוגי חולון
סגור