פורום לימודי הנדסה

בהנהלת: שרון מויאל  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום בנושא הנדסה ומדעים, מקצועות ההנדסה, התמחויות בלימודי הנדסה, השמה, לימודים והשתלבות בהיי-טק, תנאי קבלה, היכן לומדים, סוגי תארים, השלמה מהנדסאים למהנדסים, משך זמן הלימודים.

שרון מויאל

שרון מויאל מנהלת מרכז ייעוץ ורישום בעזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

שלום בני מעונין ללמוד הנדסת מכונות,איזה מכללה מומלצת, ומה דעתך על מכללת אפקה,האם לאחר קבלת תואר מקבלים את בוגריה לעבודה אודה על תשובה מהירה ודחופה
מנהלת הפורום | 13:36  02/09/09
איננו נוהגים להמליץ על מכללה זו או אחרת במסגרת פורום זה. מסלול הנדסת המכונות במכללת אפקה מוכר על ידי המל"ג, מה שאומר שבתום הלימודים מקבלים תואר בוגר במדעים B.Sc. ונרשמים בפנקס המהנדסים.
וסילי | 10:10  03/09/09
גילוי נאות, אני סטודנט באפקה להנדסת מכונות שנה ב'. אתה יכול לשלוח את הבן שלך בשקט למחלקה להנדסת מכונות - זו המחלקה הכי טובה במכללה ואחוז ההשמה של הבוגרים שלה גבוה מאוד (חפש באתר המכללה את סקר הבוגרים). באתר המל"ג מופיע דו"ח הביקורת של המחלקה והוא לא נופל מזה של אוניברסיטת תל אביב.
berlin | 23:57  25/10/09
מה לגבי הנדסת תוכנה במכללת אפקה ? האם יש ביקוש? האם יש השמת בוגרים לאחר סיום התואר?
וסילי | 08:25  27/10/09
מחברים אני יודע שהביקוש לתוכנה והמשכורות גבוהים יותר מלמהנדסי מכונות - זה התחום הכי חם היום. ראה סקר הבוגרים - יש שם גם משכורות http://www.afeka.ac.il/Graduates_survey_2007.aspx שיהיה לך בהצלחה!
שרונה | 08:39  27/10/09
הי ברלין, אני לא וסילי אבל אשמח לענות. סיימתי את התואר באפקה בשנה שעברה והייתי סופר מרוצה, התואר לא קל אבל שווה ומומלץ לגבי השמה - אין לי הרבה מידע למעט העובדה שאני וחברי - כולם עובדים היום במשק בחברות המובילות. שיהיה המון בהצלחה!
berlin | 21:24  28/10/09
היי , אולי תרשמי לי את האימייל שלך, יש לי כמה שאלות לשאול אותך לגבי אפקה ותחום הלימודים, משכורות וכן הלאה.. אולי תתני עוד קצת פרטים...
שרונה | 08:55  29/10/09
הי ברלין, בשמחה !! אני אשמח לעזור עד כמה שאני יכולה לגבי המייל - אני אשמח לקבל את המייל שלך לשלוח לך מייל - אם זה בסדר מבחינתך
סגור