פורום מערכות מידע

בהנהלת: ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מערכות מידע, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי הוא ראש ההתמחות לניתוח מערכות מידע בקריה האקדמית אונו. מעבר לתפקידו זה הוא שימש במגוון תפקידים כמו גם כחבר נשיאות לשכת מנתחי מערכות המידע וחבר הוועדות המקצועיות בלשכה. ד"ר רחימי, הוא בעל תואר ראשון מהמכללה למנהל, בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו ותואר שלישי במערכות מידע מאוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה.

שלום לכולם,אני לומד חשבונאות ואתחיל בקרוב את שנתי השנייה באוניברסיטת תל אביב,יש לי סטאז במשרד גדול ואני עתיד להשתלב במחלקת מערכות מידע,יש לי אפשרות שנה הבאה לקחת חטיבה במדעי המחשב,שאוכל לקחת משם מספר קורסים בתכנות,לימודי החטיבה הם שנתיים,שאלתי היא אם קורסים בתכנות ישפרו את מעמדי בתחום מערכות המידע שאליו אני הולך? ואם כן איזה קורסים ממולצים לקחת? תודה מראש נתנאל
מנהל פורום | 09:26  05/09/14
קורס בסיסי בתכנות יוכל לעזור עם זאת הייתי ממליץ לשלב גם קורס ב SQL קורס כזה יעזור בהחלט בתהליך הביקורת עצמו
וקורסים נוספים כמו מערכות הפעלה,מסדי נתונים,ואלגוריתמים? אלו חלק מהסילובוס של לימודי החטיבה,ולכן השאלה היא אם אני לא מתאמץ לשווא..
מנהל פורום | 10:45  05/09/14
הקורס מסדי נתונים בהחלט יכול להיות רלוונטי שאר הקורסים פחות עם זאת ידע תמיד יכול לעזור גם אם הוא לא פרקטי בטווח זמן קצר
סגור