פורום מערכות מידע

בהנהלת: ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום מערכות מידע, ולספק מידע אודות תכני הלימודים, דרישות הקבלה וההשתלבות בשוק העבודה.

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי

ד"ר אילן (דניאל'ס) רחימי הוא ראש ההתמחות לניתוח מערכות מידע בקריה האקדמית אונו. מעבר לתפקידו זה הוא שימש במגוון תפקידים כמו גם כחבר נשיאות לשכת מנתחי מערכות המידע וחבר הוועדות המקצועיות בלשכה. ד"ר רחימי, הוא בעל תואר ראשון מהמכללה למנהל, בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו ותואר שלישי במערכות מידע מאוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה.

מיכל | 13:51  24/06/10
שלום רב, לא מזמן נרשמתי ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים במכללה למנהל והייתי דיי סגורה על התמחות בטכנולוגיות עיסקיות. אני קצת פוחדת מכל הקטע של המחשבים כי אין לי ניסיון בתחום ואני לא יודעת עד כמה אני אתחבר לנושא ברגע שאני אתחיל ללמוד. יכול להיות שאני מאוד אוהב ויכול להיות שאני אראה שזה בכלל לא אני. לפני שבוע היה יום פתוח במכללה בנושא מנהל עסקים והלכתי לשמוע על ההתמחות בטכנולוגיות עיסקיות. האמת היא שקצת ירד לי מהנושא, זה נשמע מאוד מעניין ודבר שבאמת נחוץ מאוד היום אבל שוב אני מאוד מפחדת שאני לא אתחבר לזה. בנוסף הלכתי לשמוע על ההתמחות בשיווק, ודווקא מאוד התחברתי לנושא או שפשוט המרצה ריתק אותי :) בכל אופן, אני קצת בדילמה, אני לא יודעת אם תוכלו לעזור לי אבל אני מקווה שכן! הייתי רוצה לדעת מה דעתכם על התמחות של שיווק וטכנולוגיות עיסקיות ביחד. הבנתי שזה רק לימודי ערב, דבר שקצת ביאס אותי כי אני דיי רציתי לימודי בוקר כדי שגם יהיה יותר חיי חברה( עד כמה שאפשר) וגם חופשים, אנשים שלומדים בערב אלה יותר אנשים שעובדים ולוקחים בחשבון שלא יהיו חופשים בכלל אלא לומדים 3 סמסטרים רצוף בשנה. עד כמה התואר של מנהל עסקים עם התמחות בשיווק וטכנולוגיות עיסקיות הולך בחוץ? יש לזה הרבה ביקוש? אשמח אם תעזרו לי לעשות את הבחירה הנכונה! סורי על החפירה והמשך יום נעים, מיכל
מיכל שלום, הבחירה בהתמחות רלוונטית רק החל משנת הלימודים השניה בתואר בתוכנית לימודי הבוקר, ולמעשה יש לך בערך שנת לימודים מלאה להחליט באיזו התמחות לבחור (גם אם בעת הרשמת כבר בחרת את ההתמחות). במלך שנת הלימודים הראשונה תלמדי קורסים גם בשיווק וגם בטכנולוגיות עסקיות, וכך תוכלי להתרשם מהתכנים, המרצים ותגיעי להחלטה מושכלת יותר. ההתמחות המשולבת בטכנולוגיות עסקיות ושיווק מיועדת בעיקר לסטודנטים עם רקע בתחום, המעוניינים לקבל כלים שיקדמו אותם בעבודתם. בכל מקרה, לכל אחת מההתמחויות שהזכרת (טכנולוגיות עסקיות ושיווק) קיים ביקוש בשוק התעסוקה. במידה ויהיו לך שאלות נוספות, את מוזמנת לכתוב כאן. בהצלחה בלימודיך, עמית מאיר
סגור