פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום
 
מנהל פורום לימודי משפטים

 
ספיר | 12:11  06/09/15
מעוניינת ללמוד משפטים. ויש לי 2 שאלות: 1. רציתי לשאול היכן עדיף וכמה זה משנה, שערי משפט או המכללה האקדמית קריית אונו? 2. מהו הידע שלך בנוגע לאפיקי מעבר? אילו מעברים ניתן לבצע? לא מצאתי מידע באינטרנט מלבד המעבר מהאונ' הפתוחה. אשמח לתשובות, תודה מראש והמשך יום מקסים:)
מנהל פורום לימודי משפטים | 16:07  11/09/15
שלום רב. 1. למה רק שני המכללות הללו הן בחלופות שלך? האם את גרה באיזור של המכללות הללו? לא ניתן לומר שמכללה אחת טובה יותר מהשנייה. על בסיס מה? עובדה היא שכיום יש בוגרים משתי המכללות שמצליחים בשוק העבודה, בכל מוסד יש מרצים טובים ותכניות מעניינות. במקרים כאלו עדיף בקר בכל מקום ולהסתובב בו יום שלם כדי לקבל תחושת בטן. כדאי ואפשר להיכנס לשיעור או שניים, לדבר עם סטודנטים משנה א' ולשמוע מהם באופן ישיר על חווית הלימוד שלהם. יש בנוסף באיזור זה את מכללת נתניה שאולי שווה לבדוק גם אותה. 2. אפיקי מעבר ממכללה לאוניברסיטה הם דבר חריג. האוניברסיטאות לא נוטות לאפשר את זה למעט מקרים חריגים ובודדים כי למעשה הם מקבלים סטודנט שלא התחיל מההתחלה - שנה א - אצלם כך שהם לא מעצבים אותו אלא מקבלים אותו מוכן ממקום אחר. ואת זה לא כל כך אוהבים. צריך להגיע עם ציונים מאוד גבוהים בסוף שנה א' (לרוב מעל 90) ולהראות איזשהו ערך מוסף מיוחד.
ענבל | 15:01  09/05/17
לגבי אפיקי מעבר במשפטים, אני גם לא כל כך מצאתי מידע באינטרנט. השאלה אם אפשרי לעשות אפיק מעבר מכל מכללה או רק ממכללות מסויימות? ואיפה מוצאים על זה עוד מידע? לשאול ישירות את האוניברסיטה העברית?
 
 
 

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?
 
סגור