פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

רותם | 14:26  11/06/13
שלום לכולם, נרשמתי לתוכנית משפטים במכללה למנהל במסגרת "שער פתוח" (מיכוון שיצא לי פסיכומטרי נמוך) התוכנית הזו אומרת כי אתה נמצא שנה על תנאי ועלייך להגיע לממוצע ציונים של 79. אבל פה לא בשאלה שלי. לפני חודש היה לי ראיון אצל יועצת ובו סיפרתי למה ברצוני ללמוד משפטים ועל המשפחה/קורות חיים וכדומה... אמרו לי כי חודש וחצי לאחר מכן אקבל תשובה. התקשרו אליי מהמכללה ואמרו לי כי נקבע לי פגישה נוסעת (עם יועצת אחרת) אני ממש לחוצה מזה, מדוע לדעתכם הזמינו אותי לראיון נוסף? אם מישהו יודע מה שואלים בראיון מסוג כזה? שמדובר בראיון שני.. אשמח אם תענו לי הראיון אוטוטו... וממש חשוןב לי במיוחד מישהו שלומד במסגרת הזו. תודה
שלום רב. לדעתי את מבלבלת בין פגישת ייעוץ ראשונית כללית שבה היית לבין פגישה שהיא הריאיון עצמה. מבירור שערכתי אין דבר כזה ריאיון שני. באופן כללי, בריאיון מחפשים איזשהו פוטנציאל גבוה להצלחה בלימודים אקדמיים, פוטנציאל להשקעה ורצינות בלימודים, אינדקציות להצלחה, שאפתנות גבוהה וכד'. בעיקר מחפשים ברקע שלך ובאישיות שלך סממנים שיש בהם להעיד על האמור לעיל. יש לזכור שמספר המקומות מוגבל. בהצלחה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור