פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום
 
מנהל פורום לימודי משפטים

 
רון | 19:03  02/03/12
ליאור שלום, בקשר ללימודי משפטים וחשבונאות האם הסטודנטים עושים סטאז בשני המקצועות או שלמשל עושים סטאז רק במשפטים והתואר בחשבונאות הוא רק מבחינת הידע אך ללא הה"טייטל" רו"ח מכיוון שנראה לי קצת הזוי לבלות ארבע שנים בלימודים תובעניים ועוד ארבע שנים בסטאז עד גיל 32.
ליאור פ | 22:40  05/03/12
שלום רב. למען האמת זה תלוי בך. יש כאלה שעושים סטאז' בשתי המקצועות ויש כאלה שעושים רק באחד מהם. היו לי סטודנטים שעשו כך ואחרים שעשו אחרת. כלומר יש לי סטודנט שהחליט לעשות התמחות רק במשפטים וראיית החשבון זה משני אצלו (בכל מקרה עו"ד לא יכול לשמש גם רו"ח של אותו לקוח) ואחר שעשה בראיית חשבון ודחה לעת עתה את ההתמחות במשפטים. בסופו של דבר מגיעים להחלטה לכאן או לכאן והתואר הנוסף הוא תנא דמסייע לראשון. תצטרך בסוף לבחור קריירה.
 
 
 

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?
 
סגור