פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

שי | 16:01  06/04/11
שלום יש לי ממוצע 85 בבגרות ו550 פסיכומטרי עם 124 אנגלית ציון של 76 ב4 יחידות בגרות מה הסיכויים שלי להתקבל למשפטים באחת המכללות במרכז הארץ? אני בן 29
ליאור פ | 21:17  06/04/11
שלום רב. כל מכללה דורשת תנאי סף שונים. הדבר הראוי הוא לבחור 3-4 מכללות קרובות לאזור מגוריך וליצור קשר עם כל אחת מהן בנפרד (דרך אתרי הבית של כל מכללה יש אפשרות להשאיר פרטים וחוזרים אליך תוך יומיים-שלושה לכל היותר). כך תקבל הסבר מלא גם על התנאים וגם על התוכניות השונות של המכללה והלימודים במקום. בעצם ההגעה לפגישה אתה גם תתרשם מהמקום בעצמך ותוכל אפילו לשאול סטודנטים על המקום והאם הם מרוצים וממה בדיוק. בהצלחה רבה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור