פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

אלעד | 13:58  02/05/10
קראתי על התוכנית הזאת במכללה למנהל. למישהו יש פרטים נוספים אודות התוכנית/ למד או לומד בה / נכח בראיון קבלה ויודע על מה נשאלים בה תודה מראש
עמיאל | 16:13  02/05/10
בעקרון אתה צריך להוכיח שבתיכון לא הלך לך משהו כי...... אבל עכשיו אתה יכול להצליח ואפילו להשיג ממוצע גבוהה. בעיקרון אין לך מה לדאוג מהראיון. אם אתה רוצה עוד פרטים כנס לאתר שלהם
יעל | 11:22  08/07/10
אין דרישות? אני לא צריכה לעשות פסיכומטרי? להציג ממוצע בגרויות כלשהו? זה קצת מוזר אתם יודעים, זה מעיד על הרמה של הלימודים האלה. אח"כ איפה אני אמצא משרד שיקבל אותי להתמחות?
חן | 16:05  08/07/10
מה הכוונה אין שום תנאי קבלה?? אחר כך עם לימודים במוסד כזה ניתן להתקבל להתמחויות כמו שיעל אמרה אצל אנשי מקצוע מבוקשים? כמו עו"ד אורי דניאל ?? והאם אפשר בכלל להתקבל להתמחויות ממקום כזה? זה מאוד חשוב
גליה | 10:14  18/08/10
למען האמת שבלימודי משפטים לא יהיו שום תנאים .. בסופו של דבר הרי מדובר בלימודים לא קלים בכלל וזה קצת נשמע לי מוזר שלא יהיו שום דרישות , ולו לשם הצלחה בלימודים! מוזר... אבל אולי זה עם סינון ומיון תוך כדי הלימודים עצמם.
הדס | 16:38  22/08/10
באוניברסיטה הפתוחה אין בכלל תנאי קבלה, הם נותנים לסטודנטים את האפשרות לבחור כמה הם רוצים להשקיע? ולהחליט אם הם באמת מתאימים ללימודים כמו למודי משפטים. בגלל זה אין תנאי קבלה, עוד דרך להרוויח כסף על הסטודנטים.

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור