פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

אני מעוניין ללמוד משפטים שנה הבאה... אני עושה פסיכומטרי במרץ, כלומר הרשמה מאוחרת? האם יש מקומות שלא יקבלו אותי ? אוניבסריטאת תל אביב מפסיקה רישום בפברואר, יכול להיות ? מה הם תנאי הקבלה לאוניברסיטאת תל אביב? המכללה בקרית אונו? הבינתחומי בהרצליה? ועוד שאלה מאוד חשובה.... כמה פעמים בשבוע יש לימודים וכמה שעות? הבנתי שבבינתחומי זה 5 פעמים בשבוע במשך 4 שנים... הגיוני כל כך הרבה ? תודה רבה
ליאור פ | 21:49  28/11/09
שלום רב. לגבי רוב השאלות הכתובת היא מוסדות הלימוד עצמם. אני יודע שיש מועד מאוחר אבל לא בכל מקום ופשוט צריך לברר זאת. תנאי קבלה- בכל מקום יש פרסום לגבי אותו מקום. ברמת העיקרון הכי קשה להתקבל לאוניברסיטאות ואח"כ למכללה למנהל והבינתחומי שדורשים פסיכומטרי ובגרות גבוהים יחסית לשאר המכללות. בינתחומי- התואר הוא משולב באופן אוטומטי ולכן הוא ארוך יחסית ותופס את רוב השבוע. בשאר המקומות מדובר בדר"כ ב-שלושה ימים עד ארבעה ימים בשבוע אלא אם אתה נרשם לתואר כפול (נניח לתואר כפול במשפטים וכלכלה או חשבונאות - תלוי בנתונים) ואז לומדים בין ארבעה לחמישה ימים. זה דברים שמשתנים ורצוי לבדוק בכל מקום בנפרד. בהצלחה רבה! בהצלחה
באוניברסיטת חיפה. הם פותחים מסלול גם בסמסטר ב'. לפחות הם פותחים השנה כזה
קרן | 17:18  30/11/09
היי ליאור, לגבי הקריה האקדמית אונו... אני שולחת לינק לאתר שלהם, אתה יכול לבדוק שם לגבי התנאים, ואם יש לך שאלות יותר פרטניות אתה יכול להשאיר לי כאן מייל ואני אענה לך (אני לומדת שם, אז אם יש משהו שאני יכולה לעזור בו אני בכיף אעזור) בהצלחה
עינב | 09:57  01/12/09
שלום ליאור, מקווה ששלומך טוב. תוכל להיבחן בבחינה פסיכוטכנית ולאחר מכן להירשם ללימדוים ולהתחיל ללמוד באוקטובר. אגב, תוכל לנסות להתקבל גם בלי פסיכו אלא תחליף- בחינה פסיכוטכנית. במכללת שערי משפט תנאי לקבלה (חוץ מבגרות גבוהה 90 לדעתי) הוא מבחן פביכוטכני. חוצמיזה, לומדים שם 3 פעמים בשבוע בלבד או ביום או בערב וכך יתאפשר לך גם לעבוד. בשורה עוד יותר משמחת- תוכל להתחיל שם בפברואר ולהרוויח את השנה! לדעתי שווה לך לנסות- אני התקבלתי לשם עם בגרות בממוצע 94 ועברתי את הבחינה הפסיכוטכנית. מקווה שתרמתי לך מניסיוני בהצלחה! עינב
שרון | 23:15  03/12/09
כמה הודעות קודם רשמת שהתקבלת עם 88. לא קצת מוזר?!
קרן | 14:00  03/12/09
ממש אתמול היה הטקס סיום של המחזור הראשון של הקליניקה לתביעות משטרתיות. היה ממש מרגש, הברכות של ד"ר ג'ודי ברודר היה מעורר השראה במיוחד. כל הכבוד לבוגרים!

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור