פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

שלום ליאור, הנני בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול ובימים אלה מתכוונת להירשם ללימודי תואר שני במשפטים ללא משפטנים באוניברסיטת בר-אילן. הייתי רוצה לדעת מהם בעצם ההבדלים בין ההגדרות של תואר בלימודי משפט לבין תואר במשפטים... מבחינת תוכן, יוקרה, פרקטיות וכו'... אודה לתשובתך המהירה, ליאן
ליאור פ | 12:31  19/11/09
שלום רב. בפשטות- התואר שני במשפטים שניתן היום באונ' בר-אילן לא יאפשר לך לעסוק בעריכת דין. מדובר בתואר שנותן היכרות מסוימת עם עולם המשפט ואני לא בטוח שהוא יועיל לך בתחום המקצועי שלך (אני וזו דעתי בלבד היא שאם את מתעניינת במשפטים, אזי כבר הייתי ממליץ לעשות תואר ראשון במשפטים, כדי שתוכל להשיג רישיון בעריכת דין. תואר שני בעריכת דין לא יאפשר לך לעבוד כעורך דין). מדובר בתואר מקוצר שנוגע במס' נושאים מרכזיים אך בוודאי לא נותן לך את המסגרת של הידע והמיומנות שמעניקות לך 3.5 של לימודי משפטים. אני מניח שעם ידע משפטי נרחב תוכלי להגדיל את אפשרויות התעסוקה שלך- למשל לעבוד כיועצת משפטית של חברות שונות שידע במשפטים יכול להועיל אך לא מעבר לכך. התואר יכול להועיל בעיקר במקומות ממשלתיים שמעניקים תוספת לשכר וכל מקום צריך לבדוק לגופו. אוסיף רק שאני בעד הרחבת האופקים ותואר שני שמרחיב אופקים ולא דורש השקעה מרובה כמו בתואר הראשון- זה תואר שכדאי לעשות בשביל העניין. בהצלחה
מכללת נתניה | 09:32  22/11/09
במכללה האקדמית נתניה מתקיימת תוכנית אטרקטיבית מאד לבעלי תואר שני בלימודי משפט להשלים לתואר ראשון במשפטים תואר LL.B. המאפשר להם כמובן לעשןת סטאז' ולעסוק בעריכת דין. התוכנית מאד נוחה מותאמת לאנשים עובדים ,ועלותה נוחה מאד אני ממליץ ליצור קשר עם המכללה ולקבל פרטים מלאים על התוכנית בהצלחה

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור