פורום לימודי משפטים

בהנהלת: מנהל פורום לימודי משפטים  |  מסר למנהל/ת הפורום
פורום משפטים יענה על שאלות ולבטים שונים בדרך אל התואר: מדוע ללמוד לימודי משפט? אילו שילובים ניתן לשלב עם לימודי משפטים? מה לומדים בלימודי המשפטים? האם עדיף תואר באוניברסיטה על פני התואר במכללה? ואולי זה בכלל להיפך? איפה ניתן לרכוש יותר ניסיון מעשי? איך עוברים את בחינות הלשכה? איך משפרים את הסיכויי למציאת התמחות "נחשבת" וטיפים לבחירת מסלול הלימודים וכן מהן דרישות הקבלה ומועדי הרישום ללימודים? הכל על הדרך להיות עו"ד מצליח, כאן בפורום לימודי משפטים. מומלץ וכדאי להתייעץ לפני קבלת החלטה כלשהי, אז אל תהססו.
מומלץ בחום

מנהל פורום לימודי משפטים

רציתי לדעת איפה באיזור המרכז ניתן ללמוד בתנאי קבלה הכי קלים ללימודי משפטים. למשתי 3 שנים באוניברסיטת ת"א לפני 15 שנה ולא סיימתי את התואר היו חסרים לי 3 קורסים... אשמח מוד לתשובה
ליאור פ | 21:18  07/10/09
שלום רב. אני מציע לברר עם מספר מכללות לגבי השאלה כמו רמת גן, שערי משפט, קרית אונו ונתניה ואחרות. אני לא בטוח שהעובדה שכמעט השלמת תואר תעמוד לך לעזר. אנא בדוק בכל מקום לגופו. בהצלחה רבה
שני | 09:25  29/01/10
למה שזה לא יעזור לו? אי אפשר לעשות מבחנים לריענון? אחרי הכל חסרים לו רק שלושה קורסים. אני הייתי בודקת גם עם האוניבסיטה שלמדת בה, אולי הם יהיו מוכנים להתגמש.

קישורים נוספים

למי הכי מתאים ללמוד את המקצוע?
מידע על הלימודים במקצוע המסקרן
תואר שני במקצוע שימושי ומבוקש
מה כוללים הלימודים המתקדמים בתחום המשפט?

סגור